کلکسیونر OpenSea 100 ETH را برای NFT رایگان ارائه می دهد


برخی از کارشناسان استدلال می کنند که معامله گر به اشتباه برای 100 ETH پیشنهاد داد و به سرعت بسته شد، در حالی که برخی دیگر معتقدند فروش یک معامله شستشو بوده است.

یک معامله گر توکن غیرقابل تعویض (NFT) با خرید یک NFT رایگان برای 100 اتر (ETH) که در حال حاضر به ارزش 191239 دلار است، یک معامله را غارت کرد که نشان دهنده افزایش 250000 درصدی قیمت پایه 0.04 ETH است.

این توکن بخشی از مجموعه Gemesis NFT بازار NFT OpenSea – NFT های رایگان با هدف بزرگداشت راه اندازی OpenSea Pro در 4 آوریل بود.

OpenSea Pro یک جمع‌آوری بازار است که به‌طور خاص برای کاربران حرفه‌ای طراحی شده است و به آن‌ها ویژگی‌هایی را ارائه می‌دهد که OpenSea آن را مجموعه‌ای از ویژگی‌های “بسیار پیشرفته” می‌نامد، مانند داده‌های زنده میان بازار و سفارش‌های پیشرفته.

سابقه تراکنش در کاوشگر بلاک چین اتریوم. منبع: اسکن اتر

در حالی که برخی ادعا می کردند که این فروش یک معامله شستشو بوده است، کاربر توییتر “0xSun” معتقد بود که فروش در بازار NFT Blur به این دلیل اتفاق افتاده است که معامله گر می خواست مبلغ 100 دلار را ارائه دهد، اما به اشتباه 100 ETH را به جای آن پیشنهاد داد.

یکی از کاربران Reddit که در مورد فروش پست کرده بود، در مورد تئوری معاملات شستشو نیز تردید کرد و استدلال کرد که این یک پیشنهاد باز است که برای هر کسی در دسترس است، زیرا معامله شستشوی آن را بسیار مخاطره آمیز می کند زیرا معامله گر یا ربات دیگری بلافاصله پیشنهاد را دریافت می کند. بسیار بالاتر از قیمت پایه

می‌دانم که شما چه فکر می‌کنید، اما این یک پیشنهاد آزاد بود که می‌توانست توسط هرکسی پذیرفته شود، بنابراین بسیار مخاطره‌آمیز است که امیدوار باشیم در آن زمان سریع‌تر از هر کس دیگری باشید که به پیشنهادات نگاه می‌کرد.

تجارت شستشو شکلی از دستکاری بازار است که در آن یک معامله گر یک دارایی را می خرد و می فروشد تا اطلاعات گمراه کننده به بازار بدهد. این عمل در مبادلات سنتی غیرقانونی است اما در معاملات NFT بسیار رایج است.

مرتبط با: NFT ها در صنعت رویداد و بلیط: چگونه می توانند میلیون ها کاربر را حفظ کنند؟

OpenSea در 25 آوریل 2022 Gem جمع آوری کننده NFT را به مبلغ نامشخصی خریداری کرد و پلتفرم را برای ایجاد OpenSea Pro اصلاح کرد.

فقط کاربرانی که حداقل یک NFT در Gem قبل از 31 مارس خریداری کرده باشند، واجد شرایط چاپ Gemesis NFT هستند و دوره چاپ در 4 مه بسته خواهد شد.

خالق NFT، سارا زوکر: گذشته آنالوگ سارا شو با آینده دیجیتال خیره کننده ای روبرو می شود
نویسنده: Luke Huigsloot

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید