بازار NFT پیشرفته OpenSea واکنش های متفاوتی را در جامعه برانگیخته است


یکی از اعضای انجمن معتقد است که این حرکت تجربه کاربر در فضا را بهبود می بخشد، در حالی که دیگری فکر می کند که OpenSea “نمی تواند قایق را تکان دهد”.

OpenSea در تلاشی دیگر برای بازگرداندن کاربران خود از رقیب بازار توکن غیرقابل تعویض (NFT) Blur، Gem V2 را به OpenSea Pro تغییر نام داد و واکنش‌های متفاوتی از جامعه دریافت کرد.

در 4 آوریل، OpenSea OpenSea Pro، جمع‌آوری بازار پیشرفته NFT را منتشر کرد. این پلتفرم ویژگی‌ها و ابزارهای جدیدی را معرفی کرد و به کاربران اجازه داد تا برای مدت محدودی با 0% کارمزد نسبت به پلتفرم جدید در OpenSea فهرست کنند.

بسیاری از پلتفرم جدید هیجان زده بودند و احساسات خود را در توییتر بیان کردند. یک عضو جامعه تبریک گفت بازار NFT و او گفت که این باعث بهبود تجربه کاربران در فضای NFT می شود. همچنین، کاربر دیگری بیان کرد که همیشه Gem را به عنوان یک پلتفرم تجمع NFT دوست داشته است. عضو جامعه فوق الذکر که اکنون که OpenSea اولویت درستی به آن داده است، آن را بیشتر دوست دارند.

مرتبط با: Blur سهم بازار OpenSea را دنبال می کند، اما موفقیت آن به پیشنهادهای حاکمیتی آینده بستگی دارد

در حالی که برخی توسعه جدید را جشن گرفتند، همه از حرکت جدید OpenSea راضی نبودند. در یک توییت، یکی از اعضای انجمن استدلال کرد اینکه بازار NFT “کاملاً نتوانست قایق را تکان دهد”. یکی دیگر از اعضای جامعه، سامیت مکس پاتل، استدلال کرد که این پلتفرم باید بیشتر در مورد هنر و هنرمندان باشد و گفت که بیشتر شبیه ابزارهای تجارت است. پاتل در توییتی نوشت:

در کنار احساسات مثبت و منفی، اعضای جامعه همچنین انتظارات خود را برای اینکه نبردهای بازار NFT بین OpenSea و Blur به کجا می‌رود بیان کردند. حتی یک کاربر برچسب زده شده است در توییتر محو کنید و در مورد حرکت بعدی آنها سوال کنید. در همین حال، هانتر سولر، استراتژیست NFT گفت این جنگ به سمت توسعه بیشتر در فضا پیش می رود.

هانتر سولر درباره جنگ های بازار NFT نظر می دهد. منبع: توییتر

OpenSea Blur را در آوریل 2022 خریداری کرد تا کلکسیونرهای با تجربه NFT را جذب کند و تجربه آنها را بهبود بخشد. Gem با اجازه دادن به معامله گران برای خرید NFT در بازارهای مختلف و مجموعه های مختلف با یک معامله، هزینه های گاز مورد نیاز را کاهش داده است.

برخی معتقدند این حرکت پاسخ دیگری به رشد بازار رقیب NFT Blur است که از حجم معاملات روزانه اتر (ETH) OpenSea در فوریه پیشی گرفت. بازار استراتژی‌های دیگری مانند کاهش هزینه‌های پلتفرم و کسب درآمد بیشتر به سازندگان را نیز اجرا کرده است. بازیابی کاربران از دست رفته به Blur.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات کریپتو – به علاوه نکات مالیاتی کریپتو
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید