OpenAI در میان ممنوعیت های جهانی در سراسر کشور، پشتیبانی جدیدی از ژاپن پیدا می کند


ژاپن در میان ممنوعیت های سراسری و عدم اطمینان در سراسر جهان از چت ربات OpenAI ChatGPT حمایت می کند.

ژاپن در میان دریایی از ممنوعیت های کشورهای مختلف و عدم اطمینان برای شرکت، از OpenAI حمایت کرده است.

هیروکازو ماتسونو، دبیر ارشد کابینه ژاپن، روز دوشنبه گفت که ژاپن در صورت رسیدگی به مسائل مربوط به حریم خصوصی و امنیت سایبری، فناوری هوش مصنوعی (AI) مانند چت ربات ChatGPT OpenAI را در سیستم های دولتی در نظر خواهد گرفت.

به دنبال نقض ادعایی داده ها در 20 مارس، ناظر حفاظت از داده های ایتالیا به طور موقت چت بات را در 31 مارس مسدود کرد و باعث شد OpenAI بلافاصله پردازش داده ها را برای کاربران ایتالیایی محدود کند تا زمانی که تحقیقات در حال انجام است.

سام آلتمن، مدیر عامل OpenAI، در جریان سفر خود به ژاپن، قبل از دیدار با نخست وزیر ژاپن، فومیو کیشیدا، اظهاراتی را از ماتسونو، سخنگوی ارشد دولت دریافت کرد. ماتسونو اظهار داشت که اگر نگرانی‌های مربوط به حریم خصوصی و امنیت سایبری برطرف شود، دولت ژاپن پذیرش فناوری OpenAI را در نظر خواهد گرفت.

آلتمن پس از ملاقات با کیشیدا اظهار داشت که OpenAI در حال بررسی امکان افتتاح دفتر در ژاپن و گسترش خدمات زبان ژاپنی خود است.

آلتمن روز دوشنبه به خبرنگاران در توکیو گفت: “امیدواریم زمان بیشتری را با استعدادهای بزرگ بگذرانیم و چیزی عالی برای مردم ژاپن بسازیم.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه در توکیو، آلتمن هیجان خود را از مشارکت با استعدادهای برجسته در ژاپن و ایجاد چیزی استثنایی برای مردم ژاپن ابراز کرد. او همچنین تعجب خود را ابراز کرد و گفت: “این واقعا عالی است که می بینیم این فناوری در ژاپن به کار گرفته شده است.”

به گفته آلتمن، او و کیشیدا در مورد پتانسیل این فناوری و چگونگی حذف جنبه های منفی صحبت کردند. آنها همچنین در مورد چگونگی توجه به خطرات و چگونگی به حداکثر رساندن مزایای هوش مصنوعی برای انسان بحث کردند.

آلتمن خاطرنشان کرد که OpenAI برای افزایش مهارت مدل های خود در تفاوت های ظریف ژاپنی و فرهنگی تلاش خواهد کرد. وی افزود: به زودی برمی گردیم.

مرتبط با: چگونه از ChatGPT برای یادگیری زبان استفاده کنیم؟

کمیسر حریم خصوصی کانادا در حال بررسی OpenAI، شرکتی که پشت ربات چت هوش مصنوعی ChatGPT قرار دارد، به اتهام جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات شخصی بدون اجازه است. در 4 آوریل، کمیسر حریم خصوصی کانادا (OPC) اعلام کرد که تحقیقات پس از شکایت یک فرد ناشناس آغاز شده است.

فیلیپ دوفرسن، کمیسر ارشد حریم خصوصی تاکید کرد که دپارتمان او به دقت فناوری هوش مصنوعی را زیر نظر دارد تا از حفظ حقوق خصوصی کانادایی ها اطمینان حاصل کند.

مجله: همه چیز برای قاضی ربات خوب است: هوش مصنوعی و بلاک چین می توانند سالن دادگاه را متحول کنند


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید