Ooki DAO ضرب الاجل برای پاسخ به شکایت، تصمیم پیش فرض در مورد کارت ها را از دست می دهد

Ooki DAO ضرب الاجل برای پاسخ به شکایت، تصمیم پیش فرض در مورد کارت ها را از دست می دهد


پس از اینکه پرونده Ooki DAO در مهلت مقرر به پرونده پاسخ نداد، رگولاتور کالا فرآیند صدور حکم دادگاه را آغاز کرد.

کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) پس از از دست دادن مهلت Ooki DAO برای پاسخگویی به شکایت، فرآیند تصمیم گیری پیش فرض را در شکایت خود علیه Ooki DAO آغاز کرد.

طبق پرونده دادگاه 11 ژانویه، رگولاتور درخواست «ثبت نام پیش‌فرض» از دادگاه علیه سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) ارائه کرد و خاطرنشان کرد که مهلت «پاسخ یا دفاع دیگری» را که در احضاریه ذکر شده از دست داده است.

در صورت تایید، ورودی پیش‌فرض مشخص می‌کند که Ooki DAO درخواست تجدیدنظر نکرده یا از خود در دادگاه دفاع نکرده است و دیگر نمی‌تواند به دعوی پاسخ دهد یا به آن پاسخ دهد.

«ورود پیش‌فرض» اولین گام در فرآیند تصمیم‌گیری پیش‌فرض است – تصمیمی که توسط دادگاه زمانی گرفته می‌شود که متهم از یک پرونده دفاع نمی‌کند.

الان رای بدهید!

این شکایت توسط CFTC در 22 سپتامبر 2022 مطرح شد و ادعا کرد که Ooki DAO به طور غیرقانونی تراکنش‌های کالای دارایی دیجیتال “اهرمی و حاشیه‌دار” را به معامله‌گران خرده‌فروش ارائه کرده است، راهی برای شناسایی مشتریان ارائه نکرده است و “فقط عمل می‌کند”. معامله گران کمیسیون آتی ثبت شده (FCM).

مربوط: اقدام CFTC نشان می دهد که چرا توسعه دهندگان رمزارز باید برای ترک ایالات متحده آماده شوند

این مورد از طریق جعبه چت راهنما با اطلاعیه ای در انجمن آنلاین آن به DAO ارسال شد.

در دسامبر 2022، ویلیام اوریک، قاضی منطقه، به رگولاتور دستور داد تا به بنیانگذاران پلتفرم معاملاتی قبلی Ooki DAO، تام بین و کایل کیستنر، خدمات دهد و افزود که CFTC “در صورت امکان باید حداقل به یک دارنده توکن قابل شناسایی خدمات ارائه دهد.”

طرح این پرونده بدون دستورالعمل نظارتی روشن باعث شده است که بسیاری از رگولاتور انتقاد کنند. در واقع، سامر مرسینگر، کمیسر CFTC، این اقدام را رویکردی «تنظیم از طریق تحریم» توصیف کرد.


نویسنده: Jesse Coghlan

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉