یک سوم تک آهنگ های آماده برای تاریخ در Metaverse: Poll

یک سوم تک آهنگ های آماده برای تاریخ در Metaverse: Poll


داده‌های یک نظرسنجی جدید از Dating.com می‌گوید که متاورس می‌تواند به پیشبرد دوستیابی به آینده کمک کند، به خصوص که آواتارها شروع به بازتاب بیشتر و بیشتر کاربران می‌کنند.

قرار آنلاین در حال حاضر به یک فعالیت عادی در عاشقانه های امروزی تبدیل شده است. داده های Statista پیش بینی می کند که تا سال 2024 حدود 280 میلیون کاربر دوستیابی آنلاین وجود خواهد داشت.

اکنون، با داده‌های یک نظرسنجی اخیر که توسط Dating.com، یک پلتفرم دوستیابی آنلاین انجام شده است، این اعداد نشان می‌دهد که بسیاری از مجردها آماده هستند تا جستجوی خود را برای عشق به دنیای ماورایی ببرند. بر اساس این نظرسنجی، جویندگان عشق همچنان به فناوری روی می آورند و 33 درصد از مجردها برای قرار ملاقات در متاورس برنامه ریزی می کنند.

این نظرسنجی نشان داد که استفاده از آواتارهای متاورس می تواند به تأکید بر “ارتباطات و صمیمیت دیجیتال قبل از کشف شخصی” کمک کند.

علاوه بر این، متاورس دنیایی بدون مرز است که می‌تواند مجردها را از هر کجا با هم ملاقات کنند.

با پیشرفت‌هایی که در فناوری برنامه‌های دوستیابی و متاورس انجام شده است، قراریابی بیشتر برای ایجاد ارتباطات در شهرها، کشورها و حتی قاره‌های مختلف باز است.

این نظرسنجی نشان داد که یک سوم از پاسخ دهندگان گفتند که برای روابط با افرادی که در منطقه جغرافیایی محلی خود نیستند، آماده هستند.

این درحالی است که داده‌های اضافی متوجه می‌شوند که علاقه مصرف‌کننده به دنیای ابرداده در حال افزایش است. داده‌های کپجمینی، مشاور استراتژی کسب‌وکار و فناوری، می‌گوید که بیش از 90 درصد از مصرف‌کنندگان، متابوریسم باهوش هستند.

مربوط: تجربه Metaverse که بر انتخاب های سفر در دنیای واقعی در سال 2023 تأثیر می گذارد: نظرسنجی

هویت دیجیتال، و به طور خاص، هویت در متاورس موضوع داغ گفتگو برای کاربران و توسعه دهندگان در طول سال گذشته بوده است.

همانطور که صنایع مختلف دنیای واقعی به واقعیت دیجیتال قدم می گذارند، ابزارهایی که کاربران برای کنار هم قرار دادن یک هویت دیجیتال در اختیار دارند نیز افزایش می یابد. خود دیجیتالی ما، چه ابزارهای پوشیدنی از یک برند قدیمی و چه صاحب واقعیت مجازی، پتانسیل زیادی برای نشان دادن شخصیت و وضعیت ما دارد.

با این حال، خطر سرقت هویت و سایر سوء استفاده ها با وارد شدن اطلاعات شخصی بیشتر به واقعیت دیجیتال برای ایجاد معتبرترین نسخه کاربران افزایش می یابد.

نظرسنجی اخیر کسپرسکی نشان داد که انتظار می‌رود بهره‌برداری‌ها و سوءاستفاده‌های متاورس در سال آینده افزایش یابد.


نویسنده: Savannah Fortis

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉