یکی از بزرگ‌ترین کالج‌ها در ایالات متحده شروع به آموزش در مورد بیت کوین به دانشجویان کرد

یکی از بزرگ‌ترین کالج‌ها در ایالات متحده شروع به آموزش در مورد بیت کوین به دانشجویان کرد


این استاد دانشگاه گفت که دوره “برنامه نویسی بیت کوین” پس از اولین دوره بیت کوین برگزار می شود که در آن دانش آموزان یاد می گیرند که “کتابخانه بیت کوین را از ابتدا بسازند”.

پذیرش کلاس‌های درس بیت کوین و ارزهای دیجیتال به سرعت در حال رشد است و تگزاس A&M آخرین کالج ایالات متحده است که در حال حاضر دوره‌های بیت کوین را به بیش از 74000 دانشجو ارائه می‌کند.

این خبر در 13 ژانویه توسط پروفسور Korok Ray از دانشکده بازرگانی Mays در تگزاس A&M اعلام شد، که با شروع ترم بهار در 13 ژانویه، “پروتکل بیت کوین” را به دانشکده مهندسی و دانشجویان دانشکده بازرگانی میز آموزش خواهد داد. 17.

ری در تاپیک 4 قسمتی خود در توییتر اظهار داشت که “برنامه نویسی بیت کوین” از پروتکل بیت کوین پیروی می کند، جایی که دانش آموزان یاد می گیرند “کتابخانه بیت کوین را از ابتدا بسازند”.

این استاد افزود که کسب تاییدیه پس از “ماه ها” کار سخت از سوی کمیته برنامه درسی مربوطه مدرسه کار آسانی نیست.

به گفته جاش کاول، محقق کریپتو، که پیشنهاد می کند اگر به درستی انجام شود، می توان سواد مالی خود را بهبود بخشید، فقدان آموزش رمزنگاری با کیفیت بالا به عنوان یک مانع بزرگ در راه پذیرش به سطح بعدی ذکر شده است.

کوین تلگراف با ری تماس گرفت تا بپرسد چند دانش آموز برای کلاس ثبت نام کرده اند اما پاسخی فوری دریافت نکردند.

مربوط: دانشگاه سینسیناتی شوق کریپتو را به برنامه درسی آموزشی تبدیل می کند

پیامدهای قانونی و نظارتی فناوری بلاک چین و ارزهای دیجیتال اکنون در کالج های ایالات متحده نیز تدریس می شود.

توماس هوک، استادیار دانشکده حقوق دانشگاه بوستون، اخیراً به کوین تلگراف گفت که دانشکده حقوق اکنون یک دوره آموزشی “مقررات رمزنگاری” را برای دانشجویانی که می خواهند وکلای رمزارز و شرکت های رمزنگاری متبحر هستند ارائه می دهد تا بیاموزند که چگونه به بهترین وجه از عدم قطعیت های حقوقی عبور کنند. محصولات و خدمات قابل عرضه به بازار:

هدف آن افشای مشکلات بالقوه ای که ممکن است ببینند و رویکردها و مقررات بی شماری در مورد کریپتو به وکلای آینده ارائه می کند. [and] که متفاوت است [issues] این چیزی است که ممکن است شرکت های رمزنگاری در سراسر جهان با آن مواجه شوند.»

سایر دانشگاه هایی که در حال حاضر دوره های ارزهای دیجیتال را ارائه می دهند عبارتند از دانشگاه هاروارد، موسسه فناوری ماساچوست، دانشگاه آکسفورد، دانشگاه ملی سنگاپور، دانشگاه کرنل و دانشگاه کالیفرنیا برکلی.
نویسنده: Brayden Lindrea

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉