یکی دیگر از کاندیداهای دوستدار رمزنگاری سقوط کرد: شهردار میامی به رقابت ریاست جمهوری آمریکا پایان داد


رابرت اف کندی جونیور، امید دیرینه حزب دموکرات. او به همراه فرانسیس سوارز یکی از معدود کاندیداهای دوستدار رمزنگاری بود که در سال 2024 به رقابت پرداختند.

فرانسیس سوارز، شهردار میامی، یکی از معدود نامزدهای دوستدار ارزهای دیجیتال که برای ریاست جمهوری ایالات متحده در سال 2024 رقابت می کند، اعلام کرده است که کمپین خود را به حالت تعلیق در می آورد.

سوارز در اطلاعیه ای در مورد X در 29 اوت فوق الذکر او گفت که این “یکی از بزرگترین افتخارات” در زمان نامزدی برای ریاست جمهوری ایالات متحده بود. [his] او تصمیم گرفت به مبارزات انتخاباتی خود پایان دهد و ادعا کرد که از یک “نامزد قوی” از حزب جمهوری خواه حمایت خواهد کرد. شهردار میامی در ماه ژوئن اعلام کرد که جمهوری خواهان قصد داشتند در انتخابات سال 2024 برای ریاست جمهوری شرکت کنند، اما نتوانستند واجد شرایط مناظره حزب اول در 23 اوت باشند.

به عنوان شهردار میامی، سوارز در سال 2021 پس از اعلام اینکه برخی از چک های حقوق خود را در بیت کوین (BTC) می پذیرد و از پروژه توکن MiamiCoin حمایت می کند، خبرساز شد. رابرت اف کندی جونیور، شهردار میامی، امید قدیمی حزب دموکرات. یکی از معدود کاندیداهای شفاف دوستدار رمزنگاری بود که در سال 2024 رقابت کرد.

مرتبط با: رابرت کندی جونیور فاش می کند که به ازای هر ۷ فرزندش ۲ بیت کوین دریافت کرده است

بر اساس آخرین نظرسنجی ها، ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا در نامزدی جمهوری خواهان از دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا عقب است. ترامپ در اولین مناظره حزبی شرکت نکرد و با اتهامات جنایی ایالتی و فدرال به دلیل نقش ادعایی خود در تلاش برای معکوس کردن نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2020 که از جو بایدن، رئیس جمهور فعلی ایالات متحده شکست خورد، با اتهامات جنایی روبرو است.

انتخابات سال 2024 در ایالات متحده می تواند نحوه رسیدگی دولت به قوانین دارایی دیجیتال را تغییر دهد. دموکرات ها در حال حاضر اکثریت ضعیفی در سنا دارند، اما در انتخابات بعدی، 34 کرسی از 100 کرسی به دست خواهد آمد. اعضای حزب جمهوری خواه اکثریت کرسی های مجلس نمایندگان را در اختیار دارند، اما سرنوشت تمامی 435 کرسی در نوامبر 2024 تعیین می شود.

مجله: نظر: حداکثر رمزارز GOP تقریباً به همان بدی «ارتش ضد کریپتو» دموکرات‌ها است.
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید