سامسون موو: «شمع امگا» و «طوفان عالی» برای بیت کوین (BTC) می آیند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سامسون مو، CSO سابق Blockstream و در حال حاضر مدیر عامل Jan3، به کار با بیت کوین ادامه می دهد و پیش بینی های بسیار صعودی قیمت BTC را انجام می دهد.

موو پس از چند بار توییت اخیر در مورد انتظارات خود مبنی بر اینکه بیت کوین در نهایت یا شاید به زودی به 1 میلیون دلار می رسد، به پیش بینی “شمع امگا” پرداخت که می تواند خیلی زود به ارز دیجیتال پرچمدار جهانی ضربه بزند. او ظاهراً معتقد است که اینگونه بیت کوین به 1 میلیون دلار خواهد رسید.

“شمع های امگا” و “طوفان عالی” بیت کوین در راه است: سامسون مو

این اولین توییت اخیر موو در مورد “شمع امگا” برای بیت کوین نیست. حدود یک هفته پیش او توییت کرد که امگا غیرممکن نیست. برعکس، “بسیار واقعی” است.

با شروع سال 2024، موو به پیش بینی های خود در توییتر ادامه داد که احتمالاً بیت کوین به سطح قیمت خیره کننده 1 میلیون دلار می رسد. به ویژه، او دو روز پیش توییت کرده بود: “اگر به بیت کوین 1 میلیون دلاری اعتقاد ندارید یا باور ندارید، من وقت ندارم شما را متقاعد کنم، متاسفم.”

اکنون که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ETF های بیت کوین را برای چندین شرکت تایید کرده است، موو انتظار دارد که بسیاری از عوامل مثبت برای بیت کوین تحقق یابد و در نهایت باعث ایجاد یک “طوفان کامل” شود. ماکسیمالیست بیت کوین معتقد است که در طول این طوفان “شمع های امگا” وجود خواهد داشت.

فهرستی که Mow در توییت امروز به اشتراک گذاشته است با کمپین های تبلیغاتی بیت کوین ETF نقطه ای شروع می شود و سپس با پذیرش BTC در دولت-ملت ادامه می یابد. سپس، چهارمین نصف شدن بیت کوین مورد انتظار در ماه آوریل همراه با شوک عرضه بیت کوین، شوک تقاضای بیت کوین، عرضه کم بیت کوین باقی مانده در مبادلات ارزهای دیجیتال و موارد دیگر انجام خواهد شد.

مکس کایزر معتقد است که اشکالات طلا به ETF بیت کوین تغییر خواهد کرد

مکس کایزر، حامی برجسته بیت کوین، در مورد تصمیم برای تایید صندوق های نقدی بیت کوین در بورس برای بلک راک و 10 صندوق دیگر وال استریت اظهار نظر کرده است.

کایزر در توییتی نوشت که او انتظار دارد تعداد زیادی از سرمایه گذاران قدیمی که سهام ETF طلا را به مدت 10 سال در اختیار دارند، آنها را با بیت کوین ETF، “سریع ترین اسب در مسابقه” مبادله کنند. پل تودور جونز میلیاردر اینگونه در مورد بیت کوین صحبت کرد.

رابرت کیوساکی امروز در توییتی نوشت که پنج بیت کوین به ذخیره سازی بیت کوین خود اضافه کرده است. با این حال، بیت کوین طلای خود را به دلیل شرط بندی طلا و نقره با هم نفروخت.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید