یکی از بنیانگذاران Huobi در مورد چالش های اداره صندوق VC 400 میلیون دلاری صحبت می کند: “پول های قدیمی تقریباً به طور کامل از بین رفته اند”


Jun صندوق را در میانه بازار نزولی امسال راه اندازی کرد و به سرمایه گذاری در شرکت های Web 3.0 ادامه می دهد.

در توییتر جدید پیام در 12 دسامبر، دو جون، یکی از بنیانگذاران صرافی ارزهای دیجیتال Huobi Global، بینش جدیدی در مورد تجربه خود در مدیریت ABCDE Capital، یک صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر (VC) 400 میلیون دلاری وب 3.0 در ژوئن سال جاری به اشتراک گذاشت. به گفته Jun، ایده ABCDE Capital در ماه مارس مطرح شد و تا آوریل در سنگاپور ثبت شده بود. با این حال، در بحبوحه انفجار 40 میلیارد دلاری Terra Luna در ماه مه، جون گفت که “پول قدیمی تقریباً به طور کامل فرار کرده است” پس از این حادثه.

جون بدون ترس ادامه داد که در ماه اوت صندوق VC کاملاً عملیاتی شد و “چند شریک ده ها میلیون دلار را برای سرمایه گذاری جمع آوری کردند.” گزارش اولیه در اوایل نوامبر نتایج “بسیار خوب” را نشان داد، در حالی که جون گفت که سقوط بعدی FTX برای صنعت “بسیار فراتر از انتظارات” بود:

اخراج، کاهش دستمزد و کوچک شدن به موضوع اصلی شرکت‌های رمزنگاری تبدیل شده است. تصور می‌شد که اختلاف بین FTX و بایننس به توسعه صنعت سالم کمک می‌کند، اما معلوم شد FTX آنقدر ضعیف است که کاملاً تسلیم شد و موجی از فاجعه به بار آورد. امروزه بایننس بیش از 75 درصد از سهم بازار را در اختیار دارد و CZ ها آن را دوست دارند یا نه [Binance CEO Changpeng Zhao] نگرش نسبت به مقررات نشان دهنده نگرش کل صنعت است و این یک چالش بزرگ برای CZ است.”

در مورد امور مالی غیرمتمرکز یا DeFi، جون رونق تابستان گذشته را به اقدامات تسهیل کمی (QE) فدرال رزرو آمریکا نسبت داد. جون گفت که رشد DeFi عمدتاً به دلیل «تصویب فعال مقررات» توسط شرکت‌هایی مانند Coinbase، Circle، Grayscale و Paxos است که به سرمایه‌گذاران بزرگ سازمانی اجازه می‌دهد تا وارد فضای طبقه QE شوند.

رونق FTX باعث ترس و حتی منزجر شدن پول قدیمی و موسسات دولتی با دنیای پر هرج و مرج و بی نظم کریپتو شد. پس از آن، برای مدت طولانی، دولت ها از سیاست های سهل انگارانه ای که از توسعه و نوآوری در کریپتو حمایت می کرد، حمایت نکردند، و همچنین صندوق های ثروت دولتی نیز از آن حمایت نکردند. سرمایه گذاری در بازار.

جون همچنین فاش کرد که از زمانی که ABCDE Capital در ماه آگوست شروع به سرمایه گذاری کرد، این شرکت هفت شرکت را در سبد خود در بخش های امنیت، داده، اجتماعی، دانش صفر و توکن جمع آوری کرده است. “ABCDE فقط در 15-20 شرکت در سال سرمایه گذاری می کند؛ یک شرکت خوب از بازار نزولی نمی ترسد، ارجاعات پذیرفته می شود، بیایید ادامه دهیم!” یکی از بنیانگذاران نوشت.
نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید