OKX با اشاره به “اشتهای زیاد” برای ارزهای دیجیتال به دنبال توسعه در استرالیا است


مدیر ارشد بازاریابی صرافی معتقد است که استرالیایی‌ها وقتی صحبت از آموزش و علاقه به کریپتو می‌شود، در منحنی هستند.

صرافی OKX مستقر در سیشل، قصد خود را برای گسترش خدمات رمزنگاری خود به استرالیا، کشوری که معتقد است در آستانه دریافت موج بعدی پذیرش کریپتو است، اعلام کرده است.

پلتفرم معاملاتی در 29 مارس اعلام کرد که استرالیا یک بازار رشد کلیدی برای حرکت به جلو خواهد بود. این شرکت بیان می کند که به بیش از 100 کشور خدمات ارائه می دهد. در جولای 2022 مجوز موقت در دبی دریافت کرد.

این شرکت گفت: “ما استرالیا را بخش مهمی از این استراتژی و یک بازار رشد مهم می‌دانیم. با چنین جذب ارزهای دیجیتال در استرالیا، ما به بازار محلی متعهد هستیم و قصد داریم یک دفتر محلی قوی ایجاد کنیم.” یک عبارت.

حیدر رفیق، مدیر ارشد بازاریابی OKX، به کوین تلگراف گفت که تصمیم برای گسترش «Down Under» به دلیل «اشتهای زیاد» استرالیایی‌ها برای سرمایه‌گذاری بیشتر در حوزه ارزهای دیجیتال و تجارت محصولات انجام شده است:

چیزی که من در طول 5 تا 6 سال گذشته به طور جالبی کشف کردم این است که سرمایه گذاران خرده فروشی استرالیایی اشتهای بسیار زیادی برای کشف رمزارز به عنوان یک وسیله سرمایه گذاری و همچنین برای تجارت دارند. وقتی به OKX آمدم، قطعاً از نظر ترافیک وب و افرادی از استرالیا که سعی در کشف خدمات OKX دارند، دیدم.

Rafique معتقد است استرالیایی ها از نظر آموزش کریپتو بالاتر از حد متوسط ​​هستند و امیدوار است که این امر ورود OKX به بازار را روان تر کند.

او گفت: «آنها با کریپتو، ارزش بلاک چین، وعده آینده آن آشنا هستند، و من فکر می‌کنم که این امر باعث می‌شود که ما به عنوان یک شرکت، خدمات خود را در این بازار گسترش دهیم، واقعاً جالب است.» ، اضافه كردن:

من فکر می‌کنم خلق ارزشی که می‌توانیم برای استرالیایی‌ها انجام دهیم، در نهایت همه قایق‌ها را بالا می‌برد.»

سفیران OKX دنیل ریکاردو و اسکاتی جیمز در جلسه پرسش و پاسخ با OKX CMO Haider Rafique در 30 مارس در ملبورن. منبع: OKX

یک نظرسنجی توسط صرافی کریپتو استرالیا Swyftx در سپتامبر 2022 نشان داد که انتظار می‌رود نزدیک به 1 میلیون استرالیایی که حدود 4 درصد از جمعیت این کشور را تشکیل می‌دهند، برای اولین بار در 12 ماه آینده وارد ارزهای دیجیتال شوند.

رفیق گفت که او همچنین تحت تاثیر صحنه استارتاپ کریپتو استرالیا قرار گرفته است.

به نظر می رسد که این شرکت تجاری هنوز در AUSTRAC، رژیم مجوز مورد نیاز برای ارائه خدمات ارزهای دیجیتال در استرالیا، ثبت نام نکرده است.

OKX هنوز در موقعیتی نبود که به اشتراک بگذارد دفتر استرالیا به طور بالقوه در کجا قرار دارد یا اینکه تیم چقدر بزرگ خواهد بود. طبق گفته لینکدین، OKX در حال حاضر بیش از 1750 کارمند دارد.

مرتبط با: آخرین اثبات ذخیره OKX دارایی های 8.9 میلیارد دلاری را نشان می دهد

Rafique تأیید کرد که OKX همچنین در حال درخواست مجوز Virtual Asset Service Provider (VASP) در هنگ کنگ است.

طرح گسترش به استرالیا و هنگ کنگ پس از آن صورت گرفت که OKX اخیراً اعلام کرد که قصد دارد خدمات خود را به کانادایی ها در ماه ژوئن متوقف کند.

مجله: آیا می توانید پس از فروپاشی FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید