OKX جلسه تمرینی متاورس را با ستاره فوتبال روبن دیاس راه اندازی کرد


این تجربه به طرفداران اجازه می دهد تا با دیاس ارتباط برقرار کنند و تکنیک های آموزشی و نکات مربیگری را در واقعیت مجازی تجربه کنند.

صرافی ارزهای دیجیتال و توسعه دهنده فناوری Web3 OKX ماه گذشته با آخرین اعلامیه اولین تجربه فراگیر فن متاورس به عنوان بخشی از “OKX Collective” در این فضا فعال شد.

در 3 آوریل، این شرکت همکاری خود را به نام “Train Like Dias” با یکی از سفیران برند خود و بازیکن فوتبال منچستر سیتی روبن دیاس اعلام کرد.

بر اساس این اعلامیه، هواداران می توانند به صورت مجازی تکنیک های تمرینی مورد علاقه دیاس را تجربه کنند و در معرض مربیگری و راهنمایی ها قرار بگیرند. این تجربه برای طرفداران متاورس OKX Collective باز است.

Haider Rafique، مدیر بازاریابی جهانی OKX، گفت که تجربه همهجانبه جدید به اتصال طرفداران کمک می کند و “نمونه عالی دیگری از آنچه این فناوری ارائه می دهد” است.

“امکانات Web3 بسیار گسترده و محدود به تخیل خود ماست.”

OKX و منچستر سیتی در جولای 2022 به طور رسمی شریک شدند، و این پلتفرم به پیشنهادات محتوای Web3 آینده از دیگر بازیکنان تیم، از جمله الکس گرینوود، ایلکای گوندوگان و جک گریلیش اشاره کرده است.

آواتار متاورس برای مجموعه OKX تجربه همهجانبه متاورس. منبع: OKX

Cointelegraph با OKX و Días تماس گرفت تا در مورد تجربه همهجانبه نظر بدهند.

مرتبط با: بودن یا نبودن: اخلاق، دموکراسی و اخلاق در فراجهان در حال ظهور

همانطور که در “Train Like Dias” دیده می شود، Metaverse همچنان مرز بعدی برای کاوش در ارتباط بین واقعیت فیزیکی و برنامه های Web3 است. با این حال، رویدادهای اخیر پیرامون توسعه متاورس پس از گزارشی مبنی بر اینکه دیزنی در حال خراش دادن بخش متاورس است، متفاوت بوده است.

این تنها یک هفته پس از شروع شایعات منتشر شد مبنی بر اینکه Animoca Brands، یکی از توسعه‌دهنده‌های پیشرو متاورس در فضا، نزدیک به 200 میلیون دلار از بودجه متاورس را کاهش داده است. انیموکا بی درنگ این اتهامات را رد کرد.

از سوی دیگر، کره جنوبی یک “صندوق متاورس” را در 12 مارس راه اندازی کرد تا ابتکارات متاورس داخلی خود را تسریع بخشد، و خودروساز نیسان اخیراً چندین علامت تجاری Web3 را ثبت کرده و فروش در متاورس را آزمایش کرده است.

مجله: آیا متاورس واقعاً مانند «سقوط برفی» می چرخد؟
نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید