OKX یکپارچه سازی هوش مصنوعی را برای نظارت بر نوسانات بازار راه اندازی می کند


صرافی ارزهای دیجیتال OKX یک ادغام جدید را با هدف کمک به کاربران برای نظارت بر نوسانات بازار در زمان واقعی از طریق الگوریتم‌های هوش مصنوعی پیشرفته اعلام کرده است.

پس از به روز رسانی اخیر چت ربات بدنام هوش مصنوعی (AI) ChatGPT-4، فناوری در داخل و خارج از صنعت کریپتو به یک کلمه کلیدی تبدیل شده است. در حالی که نظرات در مورد این فناوری متفاوت است، شرکت ها همچنان به ادغام هوش مصنوعی برای بهبود تجربیات کاربر ادامه می دهند.

در 31 مارس، صرافی ارزهای دیجیتال و شرکت فناوری Web3 OKX اعلام کرد که ادغام جدیدی را از EndoTech.io راه‌اندازی می‌کند که از الگوریتم‌های هوش مصنوعی برای گرفتن نوسانات بازار کریپتو استفاده می‌کند.

این الگوریتم‌ها هم یادگیری ماشین و هم «تکنیک‌های پیشرفته دیگر» را برای انجام تجزیه و تحلیل بلادرنگ داده‌ها و فرصت‌های معاملاتی ترکیب می‌کنند.

به گفته دیمیتری گوشچین، مدیر عملیات EndoTech.io، درک نوسانات بازار “برای تجارت موفق در فضای کریپتو ضروری است.”

OKX همچنین در 30 مارس با انتشار شعری از ChatGPT-4 که ​​توسط هوش مصنوعی در مورد کیف پول این شرکت تولید شده بود، به اکثریت هوش مصنوعی رسید.

این به‌روزرسانی جدید پلتفرم تنها چند روز پس از آن منتشر شد که این شرکت اعلام کرد که قصد دارد خدمات خود را به استرالیا گسترش دهد، زیرا شروع به تعطیلی فعالیت‌های قدیمی خود در کانادا می‌کند.

هوش مصنوعی در حال یافتن انواع موارد استفاده در صنعت کریپتو است، نه فقط برای تعیین نوسانات بازار در زمان واقعی. همچنین برای ردیابی تراکنش های بلاک چین، استقرار عوامل اقتصادی مستقل برای تجارت و موارد دیگر استفاده می شود.

مرتبط با: آخرین اثبات ذخیره OKX دارایی های 8.9 میلیارد دلاری را نشان می دهد

در زندگی روزمره، اکنون برای کارهایی مانند دستیار شخصی، نیازهای رسانه های اجتماعی و خدمات مشتری، در میان موارد دیگر استفاده می شود.

در حالی که برخی دیدگاه مثبت تری نسبت به تأثیر فناوری هوش مصنوعی در سناریوهایی مانند متاورس دارند، نامه ای اخیراً توسط 2600 محقق و رهبر فین تک امضا شده است و خواستار توقف توسعه هوش مصنوعی شده است.

نگرانی اصلی جمعی از متخصصان صنعت، از جمله این بود که “هوش رقابتی انسان می تواند خطرات عمیقی برای جامعه و بشریت ایجاد کند.”

مجله: آیا می توانید پس از فروپاشی FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟?
نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید