OKX به دلیل غیرعادی بودن تجهیزات ابری علی‌بابا، قطعی متناوب را اعلام می‌کند

OKX به دلیل غیرعادی بودن تجهیزات ابری علی‌بابا، قطعی متناوب را اعلام می‌کند


سرور Alibaba Cloud Hong Kong IDC Zone C تقریباً در ساعت 10 بعد از ظهر روز شنبه آفلاین شد و در زمان گزارش برای بیش از 7 ساعت بازیابی نشد.

صرافی کریپتو OKX پس از اعلام خرابی سخت افزاری در مرکز داده هنگ کنگ Alibaba Cloud، ارائه دهنده زیرساخت اصلی Alibaba Cloud، شاهد اختلال در خدمات بود.

سرور Alibaba Cloud Hong Kong IDC Zone C تقریباً در ساعت 10 بعد از ظهر روز شنبه آفلاین شد و در زمان گزارش برای بیش از 7 ساعت بازیابی نشد. داده‌های زنجیره‌ای نیز تأیید می‌کنند که OKX هیچ تراکنشی در این جدول زمانی انجام نداده است.

وب سایت Alibaba Cloud نشان می دهد که سرور هنگ کنگ (چین) میزبان سه منطقه در دسترس است که از سال 2014 فعال بوده اند. ارائه‌دهنده ابر از طریق یک اعلامیه رسمی قطعی را تایید کرد که در زیر نشان داده شده است.

اعلامیه رسمی Alibaba Cloud در مورد قطعی سرویس که بر سرویس OKX تأثیر می گذارد. منبع: Alibaba Cloud

OKX ضمن اعلام قطعی سرویس، اعلام کرد که در حال همکاری با Alibaba Cloud برای حل این مشکلات است. وجوه امن است. در این اطلاعیه اضافه شده است که از ناراحتی پیش آمده پوزش می خواهیم.

در همین حال، کاربران نمی توانند برداشت و واریز کنند، در حالی که برخی ادعا می کنند که موجودی حساب آنها اشتباه نشان دادن 0 دلار در وجوه خود را داشته است. بسیاری از سرمایه گذاران تأیید کردند که معاملات آنها در نیمه راه مانده است و نگرانی های خود را در مورد ضررهای احتمالی ابراز کردند.

OKX هنوز به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداده است.

مربوط: OKX صفحه اثبات ذخیره خود را با دستورالعمل هایی در مورد نحوه حسابرسی ذخایر خود منتشر کرده است.

در اوایل دسامبر، بلاک چین Avalanche برای حمایت از ابتکارات Alibaba Cloud’s Node as a Service وارد همکاری شد.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، هدف این همکاری توسعه ابزارهای جدید برای راه اندازی گره های اعتبارسنجی در پلتفرم بلاک چین عمومی Avalanche در آسیا است. این ادغام به توسعه دهندگان Avalanche اجازه می دهد تا از زیرساخت پلاگین و بازی Alibaba Cloud به عنوان سرویسی برای راه اندازی اعتبار سنجی جدید استفاده کنند.

در زمان اعلام این خبر، مشخص شد که Avalanche میزبان بیش از 1200 اعتبارسنجی است و روزانه حدود 2 میلیون تراکنش را پردازش می کند.
نویسنده: Arijit Sarkar

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉