Oasys با Edia همکاری می کند تا بازی های ویدئویی یکپارچهسازی با سیستمعامل را به Web3 معرفی کند


فهرست

  • بلاک چین Oasys با غول IP Edia شریک می شود
  • از بازی های کارتریجی گرفته تا بازی های بلاک چین

نسل بعدی بلاک چین مبتنی بر بازی Oasys رشته مشارکت های خود را در بخش بازی Web2 پیشرفت می دهد. از ژوئیه امسال، شریک انحصاری بلاک چین Edia است که مالکیت معنوی صدها بازی ویدیویی نمادین منتشر شده از دهه 1980 تا 1990 را در اختیار دارد.

بلاک چین Oasys با غول IP Edia شریک می شود

بر اساس اعلام رسمی تیم، Oasys، یکی از اولین بلاک چین های متمرکز بر بازی، وضعیت شریک انحصاری Web3 را برای شرکت Edia کسب کرده است که دارای 139 ویژگی فکری بازی (IP) است. انتظار می رود Oasys با این همکاری عناوین محبوب خود را به مخاطبان بومی رمزارز معرفی کند.

مشارکت با Edia به گیمرهای اصلی اجازه می دهد تا با استفاده از IP بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل برای ایجاد بازی های جدید از جمله زیرساخت Oasys به بخش Web3 بپیوندند. همه 139 IP بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل Edia برای Oasys برای کاوش در دسترس خواهند بود، با هدف بازآفرینی آنها برای تلاش‌های جدید Play-to-Earn.

با همکاری Oasys، Edia همچنین بر روابط عمومی و فعالیت های بازاریابی با استفاده از IP های بازی های قدیمی و فناوری بلاک چین نظارت خواهد کرد. این امر آگاهی از فرصت‌های ترکیب شخصیت‌ها و عناوین کلاسیک با فناوری بلاک چین در Web3 را افزایش می‌دهد.

Edia همچنین IP های تعدادی از بازی های کلاسیک دهه 80 منتشر شده در ژاپن، اروپا و آمریکای شمالی را در اختیار دارد. این بازی‌های کلاسیک فانتزی و مبارزه‌ای که در ابتدا طرفدارانی را به خود جلب کردند، با همکاری Oasys دوباره منتشر خواهند شد.

مرتبط با

همانطور که قبلا در U.Today گزارش شده بود، Oasys با اعلام یوبی سافت در مورد یک بازی آینده که قرار است بر روی بلاک چین های بزرگ منتشر شود، به میدان آمد.

از بازی های کارتریجی گرفته تا بازی های بلاک چین

همکاری بین Oasys و Edia درهای بسیاری از بازی‌های قدیمی و شخصیت‌های نمادین دهه‌های 1980 و 1990 را به روی نسل جدیدی از بازیکنان باز خواهد کرد.

Edia دارای مالکیت معنوی بازی‌های محبوبی مانند Gaiares است، یک تیرانداز اسکرول افقی که اولین بار در سال 1990 منتشر شد. Gaiares که اولین بار به عنوان یک بازی کارتریج در Genesis منتشر شد، می تواند به عنوان یک بازی بلاک چین بازسازی شود.

مرتبط با

Oasys با NFT Arm of Ripples Partner SBI Group همکاری می کند

علاوه بر این، Oasys با SBI NFT، بازوی کلکسیونی دیجیتال غول فین‌تک Ripple، همکاری کرده است تا حضور خود را در بخش NFT افزایش دهد.

ارز دیجیتال اصلی Oasys، OAS، در 24 ساعت گذشته 0.5 درصد افزایش یافته است. این دارایی با قیمت 0.04286 دلار در پلتفرم های اصلی معاملات نقطه ای در حال تغییر است.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید