Oasys (OAS) با انتشار بازی Ubisoft در بلاک چین با افزایش 63 درصدی قیمت مواجه شد.


Upbit، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال کره جنوبی، Oasys (OAS) را برای پشتیبانی از جفت بازار USDT و BTC فهرست کرده است. Oasys یک پلت فرم قرارداد هوشمند است که برای بازی‌های Web3 طراحی شده است و توکن بومی آن OAS تنها در ۲۴ ساعت از زمان انتشار این خبر بیش از ۶۳ درصد افزایش یافته است.

Oasys راه حلی است که مقیاس پذیری و یک محیط بازی کارآمد Web3 را فراهم می کند. این کار را با استفاده از یک لایه هاب، که یک فورک اتریوم است، همراه با یک لایه verse و استفاده از Optimistic Rollup انجام می دهد. در اینجا معماری به شرکت‌های Web2 امکان مقیاس‌پذیری بسیار بهبود یافته را برای مهاجرت آسان‌تر به بازی‌های Web3 می‌دهد.

OAS یک توکن اصلی است که برای کارمزد تراکنش، اعتبارسنجی و مشارکت حاکمیتی در اکوسیستم Oasys استفاده می‌شود. آخرین افزایش قیمت OAS در پاسخ به موجی از حرکات استراتژیک و مشارکت های Oasys صورت می گیرد. به عنوان مثال، یوبی سافت با راه اندازی اولین بازی خود، Champions Tactics: Grimoria Chronicles، در رویدادی که توسط Oasys در کیوتو برگزار شد، ورود خود به فضای بازی های بلاک چین را اعلام کرد.

به عنوان بخشی از برنامه های خود، این شرکت بازی های مورد انتظار مانند Summoners War: Chronicles را از استودیوی بازی سازی Com2uS کره جنوبی بر روی پلتفرم Oasys اجرا خواهد کرد و از قابلیت های زنجیره ای متقاطع خود برای خدمت به بازیکنان ژاپنی Web3 استفاده خواهد کرد.

در همین حال، عضو موسس کنسرسیوم Oasys Double Jump.Tokyo بازی آینده خود Battle of Three Kingdoms و توسعه Oasys Passport را اعلام کرد، کیف پولی که به طور خاص برای بلاک چین Oasys طراحی شده است. این کیف پول به صورت بتای باز در ماه آگوست منتشر خواهد شد و راه اندازی رسمی آن برای اواخر سال 2023 برنامه ریزی شده است.

به طور خلاصه، فهرست OAS در Upbit و افزایش قیمت 63 درصدی آن، وعده پلتفرم Oasys را بیشتر نشان می دهد.
نویسنده: Arman Shirinyan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید