Oasys dApps اولین بار در DappRadar Aggregator: جزئیات


علاقه مندان به ارزهای دیجیتال و بازی اکنون می توانند برنامه های غیرمتمرکز را در Oasys از طریق DappRadar، ردیاب اصلی داده برای برنامه های غیرمتمرکز (dApps) کاوش و کاوش کنند.

Oasys dApps اکنون توسط DappRadar ردیابی می شود: جزئیات

از 11 ژانویه 2024، بزرگترین ردیاب dApp DappRadar اطلاعات مربوط به عملکرد dApps را در Oasys، یک پلت فرم قرارداد هوشمند مبتنی بر بازی، فهرست و منتشر خواهد کرد. بازی‌ها و سایر خدمات موجود در بلاک چین Oasys اکنون می‌توانند از طریق World's Dapp Store فهرست، ردیابی و کشف شوند.

تصویر: DappRadar

اکوسیستم Oasys در DappRadar فهرست شده است و شفافیت و دید آن را در پلت فرم شماره یک کشف برای برنامه های غیرمتمرکز افزایش می دهد. از طریق رتبه‌بندی، کاربران می‌توانند dApp‌های جدیدی را برای استفاده پیدا کنند، در حالی که صفحات پروژه‌های جداگانه بینش عمیق‌تری نسبت به شاخص‌های عملکرد کلیدی در Web3 ارائه می‌دهند.

علاوه بر این، صفحه اصلی زنجیره Oasys می‌تواند نقطه ورود عالی برای هر طرفدار رمزارز علاقه‌مند به آخرین پیشرفت‌ها در اکوسیستم Oasys و به طور کلی GameFi باشد.

دایکی موریاما، مدیر Oasys بر اهمیت یکپارچه سازی برای بازاریابی و پیشرفت تکنولوژیکی محصول خود تأکید کرد:

ما خوشحالیم که بازی‌ها و برنامه‌هایمان را در DappRadar، محبوب‌ترین پلتفرم کشف dApp در جهان، فهرست کرده‌ایم. با استفاده از دسترسی گسترده و رابط کاربر پسند DappRadar، ما مطمئن هستیم که گیمرها و علاقه مندان به بلاک چین تجربیات منحصر به فردی را که ما ارائه می دهیم کشف کرده و با آنها درگیر خواهند شد.

برای کسانی که علاقه مند به اطلاعات سطح بالا از Oasys dApps هستند، پلت فرم DappRadar یک عملکرد فیلتر شده ویژه را پیاده سازی کرده است که به کاربران امکان می دهد dApps را در ردیف های Verse خاص پیدا کنند. در حال حاضر هفت لایه Verse و لایه Oasys Hub توسط DappRadar نظارت می شوند.

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، در دسامبر 2023، Oasys با ارائه دهنده زیرساخت کیف پول Web3 Fireblocks شریک شد.

کاربران می توانند Oasys dApp خود را برای لیست خود ارسال کنند

از زمان راه‌اندازی صفحه Oasys در DappRadar، کاربران می‌توانند عملکرد محبوب‌ترین برنامه‌های آن، از جمله بازی مسابقه OasChoice، بازی کارائوکه SingSing و RPG Chain Colosseum Phoenix را بررسی کنند.

Oasys در کنار بلاک چین L1 خود، Hub Layer را نیز ارائه می دهد، یک اکوسیستم اثبات سهام سازگار با EVM (L2 مبتنی بر اتریوم).

Oasys یک بلاک چین برای بازی است و قبلاً با شرکت های بازی مانند SEGA، Nexon، Square Enix، Ubisoft و Netmarble همکاری کرده است. توسعه دهندگان اکنون می توانند dApp های فعلی و آینده خود را به DappRadar ارسال کرده و آنها را به صورت رایگان فهرست کنند.

پیشنهادات فهرست را می توان از طریق پنل کنترل برنامه نویس از طریق حساب های معتبر DappRadar ارسال کرد.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید