NYDFS مقرراتی را برای ارزیابی هزینه های «حسابرسی و بررسی» برای شرکت های رمزنگاری دارای مجوز پیشنهاد می کند


در حالی که برخی از شرکت‌های ارز دیجیتال با مجوز BitLicense در نیویورک کار می‌کنند، بسیاری از جمله اریک آدامز شهردار نیویورک، رژیم صدور مجوز را به عنوان یک مانع بزرگ مورد انتقاد قرار داده‌اند.

دپارتمان خدمات مالی ایالت نیویورک یا NYDFS، مقرراتی را پیشنهاد کرده است که به وزارت دولتی اجازه می دهد هزینه های حسابرسی شرکت های رمزنگاری دارای مجوز فعال در ایالت را ارزیابی کند.

آدرین هریس، بازرس NYDFS، اقدام بودجه پیشنهادی را در یک اعلامیه در تاریخ 1 دسامبر علنی کرد. در صورت تصویب، این فرمان به وزارتخانه اجازه می‌دهد تا هزینه‌های حسابرسی و بازبینی شرکت‌هایی که در ایالت با BitLicense فعالیت می‌کنند را ارزیابی کند، یک الزام برای شرکت‌های رمزنگاری از سال 2015.

هریس گفت: “این دستور ارزیابی به وزارت اجازه می دهد تا به ساخت تیم رهبری کشور از طریق طیف وسیعی از ابزارهای نظارتی ادامه دهد.” “توانایی جمع آوری هزینه های حسابرسی به وزارت کمک می کند تا از مصرف کنندگان محافظت کند و از ایمنی و سلامت این صنعت اطمینان حاصل کند.”

در حالی که برخی از شرکت های رمزنگاری با مجوز BitLicense در نیویورک به فعالیت خود ادامه می دهند، بسیاری از جمله اریک آدامز، شهردار نیویورک، از این اقدام به عنوان یک مانع بزرگ انتقاد کرده اند. BitLicense در ابتدا 5000 دلار هزینه برنامه داشت و NYDFS سرمایه خاصی را برای عملیات تعیین کرد.

مربوط: NYDFS از شرکت‌های رمزنگاری می‌خواهد از تجزیه و تحلیل بلاک چین استفاده کنند

ترتیب پیشنهادی مبتنی بر قانونی است که در ماه آوریل به امضا رسید و به NYDFS “قدرت جمع آوری هزینه های حسابرسی از مشاغل مجاز ارز مجازی” را می دهد. هریس گفت که این قانون به همسو کردن مقررات شرکت های رمزنگاری با مقررات اعمال شده در بانک ها و شرکت های بیمه کمک می کند.

به گفته NYDFS، این پیشنهاد ابتدا به مدت 10 روز برای مشاهده عمومی در دسترس خواهد بود و پس از آن 60 روز دیگر پس از انتشار در سوابق دولتی در دسترس خواهد بود.
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید