گزارش FTX: شهردار نیویورک در بحبوحه بازار نزولی به تعهدات بیت کوین پایبند است


در دوران تصدی اریک آدامز، دولت ایالت نیویورک قانونی را تصویب کرد که بر اساس آن یک مهلت دو ساله برای استخراج اثبات کار وضع می‌کرد و بازار کریپتو در یک روند نزولی قرار گرفت.

اریک آدامز، که در ژانویه شهردار نیویورک سیتی شد، بر اساس گزارش‌ها، از تعهد کمپین خود برای تبدیل شهر به یک مرکز رمزنگاری، با وجود کاهش قیمت بسیاری از توکن‌ها در سال 2022، حمایت می‌کند.

طبق گزارش 12 دسامبر از اسلیت، آدامز پیشنهاد کرد که همچنان می‌خواهد شهر نیویورک “مرکز صنعت ارزهای دیجیتال” باشد – یکی از برنامه‌های او. اعلام کرد در جریان انتخابات شهردار در نوامبر 2021. طبق گزارش‌ها، شهردار نیویورک در ژانویه و فوریه، قبل از سقوط بازار کریپتو، اولین چک از سه چک حقوقی را که در زمان ریاست جمهوری دریافت کرده بود، به بیت‌کوین (BTC) و اتر (ETH) تبدیل کرد.

جونا آلون، دبیر مطبوعاتی آدامز گفت: «شهردار آدامز معتقد است که ارزهای دیجیتال، بلاک چین و سایر فناوری‌های نوظهور فرصتی باورنکردنی برای نوآوری و رشد اقتصادی در درازمدت است و او می‌خواهد این اتفاق در نیویورک رخ دهد.» . مانند تمام محصولات مالی، نوسانات قیمت یکی از ویژگی‌های مورد انتظار بازار است و این کوته‌نگری است که باور کنیم عقب‌نشینی در یک صنعت نشانه‌ای از عدم رشد بلندمدت آن است.

تخمین‌های اسلیت نشان می‌دهد که آدامز می‌توانست تا 60 درصد از سرمایه‌گذاری در رمزارز خود را بر اساس قیمت BTC و ETH از دست داده باشد – با فرض اینکه او این وجوه را نگه داشته است. در زمان انتشار، قیمت بیت کوین بیش از 66 درصد در 12 ماه گذشته کاهش یافت و به 16998 دلار رسید، در حالی که اتریوم در مدت مشابه تقریباً 70 درصد کاهش یافت و به 1249 دلار رسید.

در دوران تصدی آدامز، دولت ایالت نیویورک قانونی را تصویب کرد که بر اساس آن یک مهلت دو ساله برای استخراج اثبات کار اعمال می شود. پروژه NewYorkCityCoin (NYCCoin) که در نوامبر 2021 با حمایت شهردار آن زمان راه اندازی شد، همچنین در 12 ماه گذشته بیش از 93 درصد کاهش یافته و در زمان انتشار به حدود 0.0003 دلار رسیده است.

مربوط: شهر رمزنگاری: راهنمای نیویورک

سقوط صرافی کریپتو FTX ظاهراً باعث شد که تنظیم‌کننده‌های ایالتی و قانون‌گذاران زمانی که دادستان کل نیویورک، لتیتیا جیمز، ممنوعیت سرمایه‌گذاری‌های کریپتو از برخی صندوق‌های بازنشستگی را توصیه کرد، اقدام کنند. ریچی تورس، نماینده نیویورک نیز در 6 دسامبر نامه ای نوشت و از دفتر پاسخگویی دولت ایالات متحده درخواست کرد تا عملکرد کمیسیون بورس و اوراق بهادار در مورد FTX را بررسی کند.
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید