بانک سرمایه‌گذاری نیویورک می‌گوید «زمستان کریپتو به پایان رسیده است»، چشم‌انداز صعودی برای کوین‌بیس


تحلیلگران بانک سرمایه گذاری نیویورک HC Wainwright می گویند که Coinbase در موقعیت منحصر به فردی برای سرمایه گذاری در روند صعودی ارزهای دیجیتال آینده است.

تحلیلگران بانک سرمایه گذاری پیشرو مستقر در نیویورک HC Wainwright اعلام کرده اند که “زمستان ارزهای دیجیتال” به پایان رسیده است.

این بانک شروع به پوشش صرافی رمزارز ایالات متحده Coinbase با رتبه “خرید” کرد و گفت که این شرکت از صنعت رو به رشد ارزهای دیجیتال در سراسر جهان سود خواهد برد.

در یادداشتی در 26 آوریل به سرمایه گذاران، مایک کولونز، تحلیلگر Wainwright مشاهده کرد که قیمت کلی دارایی های رمزنگاری شده 45 درصد نسبت به تاریخ تاریخ (YTD) افزایش یافته است که با افزایش 67 درصدی قیمت بیت کوین (BTC) پشتیبانی می شود.

به گفته این تحلیلگر، بازارها “احتمالاً اکنون وارد چرخه صعودی بعدی قیمت بیت کوین شده اند، که از نظر تاریخی منجر به رشد قابل توجهی در ارزش کلی بازار کریپتو، افزایش پذیرش خرده فروشی و نهادی، و حجم معاملات ارزهای دیجیتال بالاتر شده است.”

زمستان کریپتو به پایان رسید و بهار فرا رسید.

Colonnese اضافه کرد که Coinbase “وضعیت منحصر به فردی برای سرمایه گذاری بر روی اقتصاد بزرگ و به سرعت در حال رشد کریپتو جهانی دارد، زیرا این بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در جهان است.” در نتیجه، شرکت سرمایه گذاری انتظار دارد که این شرکت بازار خود را گسترش دهد. سهم آن در صنعت ارزهای دیجیتال برای باقیمانده سال 2023.

قیمت سهم Coinbase (COIN) از سال تا به امروز. منبع: TradingView.

Colonnese یک هدف قیمتی 75 دلاری برای هر سهم برای سهام کوین بیس (COIN) تعیین کرد که نسبت به قیمت فعلی معامله 53.89 دلار، نزدیک به 40 درصد افزایش داشت.

او توضیح داد که هدف قیمت جدید مبتنی بر این انتظار است که کوین‌بیس همچنان از «ادامه روند صعودی قیمت ارزهای دیجیتال در سال 2023» بهره خواهد برد. او خاطرنشان کرد که تمایلات صعودی معمولاً قبل از نصف شدن بیت کوین (BTC) است و دوره بعدی برای آوریل 2024 برنامه ریزی شده است.

Colonnese با توجیه بیشتر هدف قیمتی 75 دلاری خود، نوشت که صرافی رمزارز یک “پایه کاربر مستحکم” با 110 میلیون تأیید شده و 8.3 میلیون کاربر فعال در 100 کشور ایجاد کرده است.

بر اساس داده های Fintel، در مجموع 884 موسسه در حال حاضر در Coinbase سرمایه گذاری می کنند. این رقم نشان دهنده کاهش 2.1 درصدی مالکیت نسبت به سه ماهه چهارم 2022 است، با میانگین وزن سبد کل سرمایه گذاری نهادی در کوین بیس در مدت مشابه 15.12 درصد کاهش یافته است.

بزرگترین مالک نهادی سهام کوین بیس، شرکت ARK Invest کتی وود است که در حال حاضر 11.7 میلیون سهم دارد که 5.09 درصد از سهام این شرکت را تشکیل می دهد. در جدیدترین پرونده خود در نزدک، ARK Invest گزارش داد که مالک 9.2 میلیون سهم است که 22 درصد رشد سه ماهه دارد.

مرتبط با: Coinbase از دادگاه درخواست می کند تا SEC را وادار به پاسخگویی به دادخواست وضع قوانین کند

تحلیلگران Wainwright تنها نیستند که معتقدند پایان زمستان کریپتو در راه است. فیلیپ سوئیفت، تاجر ارشد ارزهای دیجیتال در مصاحبه با کوین تلگراف، دیدگاه خود مبنی بر پایان بازار نزولی را تکرار کرد. با این حال، او گفت که قیمت بیت کوین می تواند تا 20000 دلار قبل از شروع چرخه صعودی بعدی کاهش یابد.

با این حال، در نهایت، سوئیفت ادعا می کند که روایت نصف شدن در نیمه دوم سال جاری شتاب بیشتری خواهد گرفت، که “باید فشار خرید را افزایش دهد.”

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات کریپتو – به علاوه نکات مالیاتی کریپتو


نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید