گلکسی دیجیتال Novogratz برای خرید GK8 سلسیوس در گاراژ ورشکستگی


پلت فرم خود نظارتی توسط سلسیوس به قیمت 115 میلیون دلار در سال 2021 خریداری شد و اکنون در انتظار تایید است.

شرکت سرمایه گذاری Galaxy Digital Holdings به رهبری مایک نووگراتز در مناقصه خرید GK8، یک پلتفرم نظارت بر دارایی دیجیتال نهادی متعلق به شبکه سلسیوس، در انتظار تایید دادگاه و شرایط بسته شدن معین، برنده شده است.

با توجه به یک پست وبلاگی از GK8 که در 2 دسامبر منتشر شد و یک بیانیه مطبوعاتی از Galaxy، اگر این خرید اتفاق بیفتد، Galaxy تیم تقریبا 40 نفری این پلتفرم شامل رمزنگاران و مهندسان بلاک چین و همچنین دفتر تیم GK8 در Wire را به خدمت خواهد گرفت. بخشی از معامله به عنوان خرید خواهد شد. آویو

GK8 یک پلتفرم خودسرپرست برای مدیریت دارایی‌های مبتنی بر بلاک چین است که حضانت، سهام، DeFi، پشتیبانی NFT، توکن‌سازی و تجارت را ارائه می‌کند.

تیم سازنده این پلتفرم ادعا می‌کند که می‌تواند تراکنش‌های امن بلاک چین را بدون اتصال به اینترنت انجام دهد و در نتیجه خطرات هک شدن را به شدت کاهش می‌دهد.

سلسیوس GK8 را به قیمت 115 میلیون دلار در سال 2021 خریداری کرد، اگرچه کهکشان میزان قیمت پیشنهادی خود را برای شرکت فاش نکرد.

مایک نووگراتز، بنیانگذار و مدیر عامل گلکسی، این خرید را “سنگ اساسی در تلاش ما برای ایجاد یک پلت فرم مالی با خدمات کامل برای دارایی های دیجیتال” توصیف کرد.

افزودن GK8 به پیشنهاد اولیه ما در این لحظه حیاتی برای صنعت ما نیز تمایل ما را برای استفاده از فرصت‌های استراتژیک برای رشد پایدار Galaxy نشان می‌دهد.

هدف گلکسی پشتیبانی از عملیات جاری GK8 است زیرا از فناوری خود برای توسعه پلتفرم تجاری GalaxyOne خود استفاده می کند.

انتظار می‌رود بنیان‌گذاران GK8، از جمله مدیرعامل لیور لامش و مدیر ارشد فناوری شاهار شامایی، در این شرکت باقی بمانند و تجارت جدید گلکسی را هدایت کنند.

لامش گفت: “با پشتیبانی Galaxy، هدف ما ارائه پیشنهادهای جدید و هیجان انگیزی به صنعت است که ترکیبی از بهترین خدمات در کلاس Galaxy و رمزنگاری، امنیت و قابلیت های بی نظیر تحقیق و توسعه GK8 را به نمایش می گذارد.”

مربوط: مایک نووگراتز: بنکمن-فرید در حال “رویا دیدن” و رفتن به زندان است

سلسیوس از زمانی که در 13 ژوئیه درخواست حمایت از ورشکستگی فصل 11 را ارائه کرد و در مورد برنامه هایی برای فروش برخی از دارایی های خود بحث کرد، مراحل ورشکستگی خود را طی کرد.

در پرونده دادگاه، الکس ماشینسکی، مدیرعامل سلسیوس اظهار داشت که این شرکت ممکن است بیت کوین (BTC) استخراج شده توسط عملیات ماینینگ را بفروشد تا به بازپرداخت حداقل یکی از وام های خود و ایجاد درآمد برای شرکت در آینده کمک کند.

در درخواستی که در 15 سپتامبر به دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک ارسال شد، سلسیوس به دنبال مجوز برای فروش دارایی های استیبل کوین خود بود.

Galaxy Digital اخیراً توسط متولی ارزهای دیجیتال و اپراتور کیف پول BitGo در یک شکایت 100 میلیون دلاری به دلیل کنار گذاشتن برنامه‌های خرید شرکت انتخاب شد.

گلکسی قرارداد می 2021 خود را برای خرید شرکت در 15 آگوست 2022 به دلیل نقض قرارداد BitGo به دلیل عدم ارائه صورتهای مالی حسابرسی شده تا 31 ژوئیه 2022 فسخ کرد.

BitGo بعداً در پست 13 سپتامبر خود اعلام کرد که بیش از 100 میلیون دلار غرامت خواسته است و گلکسی را به “رد نادرست” و “نقض عمدی” قرارداد خرید خود با BitGo متهم کرد.


نویسنده: Stephen Katte

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید