ماژول ساده DVT جدید شبکه SSV راه اندازی شد


فهرست

  • Simple DVT شبکه SSV شروع به پخش در Lido کرد: جزئیات
  • DVT اکوسیستم کلی استیکینگ مایع را در اتریوم (ETH) ارتقا می‌دهد.

فناوری اعتبارسنجی توزیع‌شده شبکه SSV (DVT) برنامه‌ریزی شده است تا توسط شرکت‌کنندگان خوشه‌ای برای اجرای DV‌های مرتبط با Lido (LDO)، بزرگترین راه‌حل میان‌افزار ذخیره‌سازی مایع برای اتریوم (ETH) استفاده شود.

Simple DVT شبکه SSV شروع به پخش در Lido کرد: جزئیات

با توجه به بیانیه رسمی شبکه SSV، که راه حل های سهامداری ETH را برای موسسات و افراد ارائه می دهد، آخرین ماژول Simple DVT در پروتکل اصلی سهامداری ETH Lido Finance موجود است.

اجرای DVT SSV.Network بخشی از ماژول ساده DVT را تشکیل می دهد که آخرین ماژول نرم افزار staking با برند Lido را تشکیل می دهد. ظرفیت ماژول در ابتدا به 0.5٪ از تمام توکن های ETH که توسط کاربران میان افزاری (در حال حاضر به ارزش تقریبی 30.1 میلیارد دلار) در اختیار کاربران قرار می گیرد محدود می شود. این آستانه پس از رای گیری Lido DAO به 4٪ افزایش یافت.

خوشه‌های DVT که روی شبکه آزمایشی Lido اجرا می‌شوند توسط کمیته LNOSG مورد ارزیابی قرار گرفتند و شروع به فعال کردن سوئیچ‌ها در شبکه اصلی کردند.

Eridian، مدیر ساده DVT در SSV Network DAO، از فرصت های بالقوه ای که راه حل جدید برای کاربران Lido ارائه می دهد هیجان زده است:

با استفاده از پروتکل‌های DVT، از جمله SSV، میان‌افزار Lido گام مهمی در جهت افزایش بسیار زیاد تعداد اپراتورهای گره و امکان مشارکت سهامداران خانگی به عنوان اپراتور گره است. SSV برای خدمت به عنوان یک راه حل DVT کم/بدون هماهنگی بهینه شده است و توسعه ماژول های ناامن را در آینده تسهیل می کند.

با استفاده از DVT، اپراتورهای گره می توانند به طور بالقوه از کاهش سخت افزار و سرمایه مورد نیاز برای سهامداران بهره مند شوند.

DVT اکوسیستم کلی استیکینگ مایع را در اتریوم (ETH) ارتقا می‌دهد.

ویل شانون، یکی از مشارکت‌کنندگان در پشتیبانی از میان‌افزار Lido، از افزودن Simple DVT به خدمات خود توسط شبکه SSV استقبال می‌کند:

ترکیب DVT سریعترین راه برای افزایش تعداد اپراتورهای گره با استفاده از پروتکل Lido برای اجرای اعتبارسنجی است. DVT ساده اولین قدم است و فرصتی را برای اتصال بیش از 300 اپراتور گره جدید خالص به میان افزار در شش ماه اول پس از راه اندازی ماژول ارائه می دهد. تیم SSV یک پروتکل DVT با کارایی بالا ایجاد کرده است که با گذشت زمان، این پتانسیل را دارد که تمرکززدایی و انعطاف پذیری اپراتورهای گره را در زیرساخت ها، مشتریان و مناطق جغرافیایی افزایش دهد.

معرفی DVT در مجموعه نرم‌افزاری Lido، DVT را به خط مقدم می‌آورد، و همچنین اکوسیستم سهامداری را تقویت می‌کند.

این فناوری به طور قابل توجهی تعداد اپراتورهای نود شرکت‌کننده را با استفاده از میان‌افزار Lido افزایش می‌دهد و به افزایش تنوع مشتری، بهبود تحمل خطا و کاهش بالقوه الزامات پیوند در آینده کمک می‌کند.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید