نوت‌کوین (NOT) 66 درصد از نظر حجم افزایش می‌یابد: چرا


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Notcoin (NOT) امروز با دستاوردهای قابل توجهی در بازار هیجان ایجاد می کند. تا زمانی که این مقاله نوشته شد، نشانه آن است نوسان داشت 8.72 درصد به 0.01571 دلار. قابل ذکر است، این افزایش قیمت قابل توجه در بحبوحه ادغام مداوم در بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال رخ می دهد.

علاوه بر این، حجم معاملات 24 ساعته Notcoin با 66.21 درصد افزایش به 559.3 میلیون دلار رسید. این افزایش فعالیت معاملاتی نشان دهنده تمایل سرمایه گذاران صعودی در مورد ارزهای دیجیتال است. اما مهمترین چیز این است که قیمت NOT در چند هفته گذشته عملکرد خوبی داشته است.

در واقع، این ارز دیجیتال در 30 روز گذشته 212.19 درصد افزایش یافته است. این افزایش قیمت بسیار زیاد نشان می دهد که چگونه Notcoin در این دوره از سایر ارزهای دیجیتال اصلی بازار بهتر عمل کرده است. قابل توجه است که رشد امروز نشان می دهد که NOTE کند نمی شود و ممکن است حرکت صعودی خود را ادامه دهد.

توسعه بزرگ برای Notcoin

Notcoin رمزی است که می توانید با بازی کردن آن به دست آورید تن (وب باز) نیز در گذشته اخیر شاهد تحولات عمده ای بوده است. افزایش قیمت امروز Notcoin به دنبال یک به‌روزرسانی بزرگ از تیم پشتیبان این سکه است.

تیم Notcoin در 25 ژوئن اعلام کرد به دلیل ارسال 3 میلیون دلار اسکناس به کیف پول های مرده، یک سوخت عظیم برای ارزهای دیجیتال رخ داد. این رویداد سوزان یک توسعه استراتژیک بود زیرا هدف تیم بهینه سازی توکنومیک NOT همراه با اکوسیستم کلی بود.

در همین اطلاعیه تیم Notcoin اعلام کرد که یک برنامه تشویقی برای کاربران خود راه اندازی کرده است. گزارش شده است که تقریباً 4.2 میلیون دلار به عنوان مشوق به کاربران طلایی و پلاتینیوم Notcoin Explore داده خواهد شد.

با توجه به این رویدادها، سرمایه گذاران نسبت به آینده NOT کاملاً خوشبین به نظر می رسند. افزایش اخیر قیمت و حجم معاملات نشان می دهد که جامعه از سکه حمایت می کند. NOTE احتمالاً از این موضوع سود می برد و به افزایش خود ادامه می دهد.


نویسنده: Mushumir Butt

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید