Notcoin (NOT) 3 میلیون دلار می سوزاند و Tokenomics جدید را اعلام می کند


Notcoin، یکی از بزرگترین احساسات در بازار ارزهای دیجیتال در سال جاری، و کل اینترنت، که می‌توانیم آن را بنامیم، اعلام کرد که NOT، رمز اصلی بازی محبوب برد-برد، در تعداد زیادی سوزانده شد.

طبق به‌روزرسانی اخیر در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی، این شرکت 3 میلیون دلار توکن NOT سوزاند و عرضه توکن را تا حد زیادی کاهش داد. در این اطلاعیه همچنین به یک طرح تشویقی 4.2 میلیون دلاری با هدف پاداش دادن به کاربران طلا و پلاتین در پلتفرم Notcoin Explore اشاره شده است.

مرتبط با

در حال حاضر، عرضه توکن های NOT در گردش به 102.49 میلیارد با ارزش بازار 0.01432 دلار برای هر توکن می رسد. طبق CoinMarketCap، ارزش بازار Notcoin تقریباً 1.47 میلیارد دلار است و موقعیت آن را به عنوان پنجاه و نهمین ارز دیجیتال بزرگ تضمین می کند.

""
نه به دلار CoinMarketCap

سوزاندن توکن بخشی از استراتژی گسترده‌تر Notcoin برای بهبود توکنومیک و افزایش ارزش برای کاربرانش است. پروژه پرطرفدار Tap-to-Earn با هدف ایجاد کمبود با کاهش کل عرضه، به طور بالقوه افزایش ارزش و جذابیت توکن است.

این حرکت در راستای تلاش‌های در حال انجام است تا اطمینان حاصل شود که ذینفعان اصلی Notcoin اعضای جامعه هستند.

Notcoin چیست؟

Notcoin یک بازی برد-برد Web3 است که در 1 ژانویه در اکوسیستم TON راه اندازی شد. از نظر فنی، Notcoin یک اپلیکیشن کوچک در داخل پیام رسان تلگرام است. این پروژه به لطف قرعه کشی اعلام شده NOT coin توجه کاربران را به خود جلب کرد.

مرتبط با

توسعه دهندگان به کاربران اپلیکیشن این شانس را دادند که با ضربه زدن بر روی صفحه نمایش گوشی های هوشمند، توکن ها را استخراج کنند. تعداد مخاطبان بازی در عرض چند ماه از مرز 35 میلیون نفر گذشت.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید