مشتریان FTX در خارج از ایالات متحده می خواهند اطلاعات اختصاصی از پرونده های ورشکستگی حذف شود

مشتریان FTX در خارج از ایالات متحده می خواهند اطلاعات اختصاصی از پرونده های ورشکستگی حذف شود


این گروه تاکید کرد که افشای عمومی نام و اطلاعات خصوصی مشتریان خطر بالقوه سرقت هویت، حملات هدفمند و “صدمات دیگر” را به همراه دارد.

گروهی از مشتریان FTX در خارج از ایالات متحده به عنوان بخشی از فرآیند ورشکستگی فصل 11 صرافی ارز دیجیتال، بر حذف نام و اطلاعات خصوصی آنها از اسناد دادگاه فشار می آورند.

در یک پرونده ادغام در 28 دسامبر، “کمیته ویژه مشتریان غیر آمریکایی FTX.com” تاکید کرد که افشای عمومی نام و اطلاعات خصوصی مشتریان خطر بالقوه سرقت هویت و حمله هدفمند را به همراه دارد. و «سایر صدمات».

درخواست از وام گیرندگان برای افشای اسامی و سایر اطلاعات شناسایی مشتریان FTX.com برای عموم مردم آسیب‌های جبران‌ناپذیری را به همراه خواهد داشت و مشتریان FTX.com را که از دارایی‌هایشان سوء استفاده شده است قربانی خواهد کرد.

این گروه از 15 نفر در ظرفیت های فردی یا نمایندگی تشکیل شده است که تعداد بسیار بیشتری را در گروه نشان می دهد. در مجموع، کمیته Ad Hoc ادعا می کند که دارایی های قفل شده به ارزش تقریبی 1.9 میلیارد دلار را در FTX.com نمایندگی می کند.

تلفیق به نوعی از تشکیل پرونده در دادگاه اطلاق می شود که در آن چندین پرونده با هم جمع می شوند یا یک طرف اضافی خود را به پرونده دیگری ملحق می کند.

در این مثال، کمیته موقت به «توصیه‌ای در مورد ورود سفارش‌های موقت و نهایی توسط وام‌گیرندگان» می‌پردازد، که هدف آن، از جمله پنهان کردن اطلاعات محرمانه مشتری است.

«کمیته موقت به این Combiner پیشنهاد می‌کند تا از درخواست خود برای حذف نام مشتریان FTX.com و سایر اطلاعات شناسایی از همه اسناد ثبت‌شده یا عمومی در این تراکنش‌ها، از جمله ماتریس بستانکاران پیشنهاد ویرایش، 50 بستان‌کار برتر تلفیقی، پشتیبانی کند. فهرست، برنامه‌ها و اعلامیه‌ها.» در این پرونده آمده است.

هیئت امنای ایالات متحده قبلاً در 12 دسامبر طرح اولیه را به چالش کشید، اما استدلال کرد که محرمانه نگه داشتن اطلاعات می تواند شفافیت فرآیند ورشکستگی فصل 11 FTX را تهدید کند و مردم “دسترسی عمومی به سوابق قضایی” دارند.

مربوط: در سال پس از FTX چه انتظاراتی از کریپتو داشته باشیم؟

نشریاتی مانند وال استریت ژورنال (WSJ)، نیویورک تایمز، بلومبرگ و فایننشال تایمز خواستار انتشار عمومی این اطلاعات، حتی در دادگاه، شده‌اند و استدلال می‌کنند که این اغلب در چنین رویه‌های ورشکستگی اتفاق می‌افتد.

اندرو اسکوریا، گزارشگر WSJ در 29 دسامبر نوشت: «محاکم ورشکستگی معمولاً به شفافیت در معاملات مشاغل مشکل دار، از جمله طلبکاران آنها، در ازای حمایت های فصل 11 نیاز دارند.

اتفاق مشابهی قبلاً در ورشکستگی فصل 11 سلسیوس در ماه اکتبر رخ داده است، که با افشای اسناد دادگاه اطلاعات خصوصی هزاران مشتری، جامعه کریپتو را وحشت زده کرد.


نویسنده: Brian Quarmby

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉