لیزر دیجیتال Nomura برای عملیات در ابوظبی تاییدیه اصولی دریافت می کند


این بانک ژاپنی به تعداد فزاینده‌ای از شرکت‌های دارایی دیجیتالی می‌پیوندد که در ابوظبی و بقیه امارات متحده عربی فعالیت می‌کنند.

بر اساس پیامی که از سوی ADGM صادر شده است، بازار جهانی ابوظبی (ADGM) Laser Digital، بازوی دارایی های دیجیتال بانک Nomura ژاپن را برای ارائه خدمات دلال-فروشنده و خدمات مدیریت دارایی/صندوق با دارایی های دیجیتال و سنتی استخدام کرده است. در 26 سپتامبر.

لیزر دیجیتال ممکن است مجوز کامل خدمات مالی را برای فعالیت پس از رعایت شرایط مندرج در تأییدیه فعلی دریافت کند. این شرایط در ارتباط مشخص نشده است. Jez Mohideen مدیر عامل لیزر دیجیتال در مورد ADGM در این ارتباط گفت:

چارچوب نظارتی جامع و باز آنها یک مرکز جهانی برای دارایی های دیجیتال ایجاد می کند که ما از پیوستن به آن خرسندیم.

ADGM یک منطقه آزاد مالی بین المللی است که در ابوظبی، پایتخت امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) واقع شده است. ADGM مساحتی به وسعت تقریباً 15 کیلومتر مربع در دو جزیره را پوشش می دهد و متشکل از یک مرجع ثبت، مرجع نظارتی و دادگاهی است که قانون مشترک را اعمال می کند.

بایننس در آوریل 2022 تأییدیه اصولی برای کار بر روی ADGM را دریافت کرد و در نوامبر مجوز خدمات مالی را دریافت کرد. کراکن همچنین مجوز فعالیت در ADGM را در سال 2022 دریافت کرد. امسال، ADGM به دو شرکت دارایی مجازی کوچکتر مجوز داد – M2 مستقر در امارات و Rain مستقر در بحرین.

مرتبط: ابوظبی با 2 میلیارد دلار از رشد استارت آپ های Web3 حمایت می کند

امارت دیگری، راس الخیمه، در اوایل سال جاری یک منطقه آزاد برای شرکت های دارایی دیجیتال و مجازی به نام RAK Digital Assets Oasis (RAK DAO) ایجاد کرد.

تایید اولیه در ابوظبی کمی بیش از یک ماه پس از دریافت مجوز فعالیت لیزر دیجیتال از سازمان تنظیم مقررات دارایی مجازی دبی (VARA) صورت می گیرد. همچنین در ماه اوت یک صندوق پذیرش بیت کوین (BTC) راه اندازی کرد. لیزر دیجیتال در سپتامبر 2022 ایجاد شد.

Nomura همچنین بخشی از سرمایه گذاری مشترک Komainu به همراه صرافی های ارزهای دیجیتال CoinShares و Ledger است. کویمانو با اخذ مجوز فعالیت از VARA در دبی در ماه آگوست به بسیاری دیگر از صرافی های رمزنگاری پیوست.

مجله: Crypto City: راهنمای دبی
نویسنده: Derek Andersen

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید