مدیر عامل برندهای Animoca در میان اعتراضات، “بدون علاقه مردم پاریس” به PBW


در حالی که پایتخت فرانسه میزبان هفته بلاک چین در پاریس است، پس از تصویب لایحه ای که سن ملی بازنشستگی را از 62 به 64 سال افزایش داد، اعتراضاتی را شاهد بودیم.

به نظر می رسد رابی یونگ، مدیرعامل توسعه دهنده اکوسیستم متاورس، آنیموکا برندز، پیشنهاد می کند که علیرغم تلاش های اخیر برای تخلیه بانک ارزهای دیجیتال و اعتراضات در خیابان های پاریس، اعتماد به فضا متزلزل نشده است.

یونگ در گفتگو با کوین تلگراف در هفته بلاک چین در پاریس در 22 مارس گفت که دولت محلی در میان پر شدن سطل های زباله، اعتراضات و وسایل نقلیه سوخته، “آغوش گرم” را برای علاقه مندان به کریپتو و بلاک چین فراهم می کند. پایتخت فرانسه از زمانی که دولت لایحه ای را تصویب کرد که سن ملی بازنشستگی را بدون رای گیری در پارلمان از 62 به 64 سال افزایش می دهد، صحنه اعتراضات گسترده بوده است.

یونگ با اشاره به وب 3 و اعتراضات گفت: “من در مردم پاریس کمبود شور و اشتیاق نمی بینم.”

مدیر عامل Animoca Brands اضافه کرد که شباهت‌هایی بین بحران مالی سال 2008 و شکست‌های اخیر موسسات دوستدار رمزنگاری مانند Silicon Valley Bank و Signature وجود دارد.

“همه این چیزهایی که وجود دارد دلیلی است که ما اینجا هستیم تا شروع کنیم. […] ما تصمیم گرفتیم که تمرکززدایی روش بهتری برای انجام کارها باشد، زیرا نگران اتفاقاتی که ممکن است در صنعت مالی بیفتد، بودیم و می‌مانیم.»

رابی یونگ، مدیرعامل برندهای Animoca در هفته بلاک چین در پاریس با جو تالار کوین تلگراف صحبت می کند.

برخی از سخنرانان در رویداد پاریس بر تلاش‌های برخی تنظیم‌کننده‌ها برای بانکداری خدمات شرکت‌های ارز دیجیتال و رسیدگی به سقوط بازار در سال 2022 تاکید کردند. علاوه بر این، برندهای آگاه از نام از جمله گوچی در این کنفرانس حضور داشتند که یونگ آن را نشانه مثبتی برای پذیرش می خواند.

مدیر عامل شرکت Animoca Brands گفت: “به عنوان جامعه Web3، ما باید همه را در آغوش بگیریم، و داشتن این شرکت های چندملیتی بزرگ، این برندهای بزرگ شناخته شده مهر تایید بزرگی است که ما در اینجا کاری انجام می دهیم.” برندها خودشان قدرت دارند: آنها با مصرف کنندگان طنین انداز می شوند، چه برندهای بازی، چه کیف های دستی و برندهای ساعت های لوکس.

مرتبط با: هفته بلاک چین پاریس 2023: اولین روز اجلاس آغاز می شود

هفته بلاک چین پاریس از 20 تا 24 مارس برگزار می شود و میزبان Web3 و سخنرانان مختلفی از فضای کریپتو و بلاک چین خواهد بود. اعضای تیم و کارکنان کوین تلگراف به صورت زنده از میدان پخش خواهند شد تا آخرین تحولات رویداد را به خوانندگان ارائه دهند.
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید