خیر، بایننس Shiba Inu (SHIB) را از فهرست خارج نمی کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در عصر رسانه های اجتماعی و گزارش خود از رویدادها، برخی از اطلاعات شناور در اطراف ممکن است نادرست باشند. مدیر بازاریابی Shiba Inu (SHIB) LucieSHIB اوایل امروز سعی کرد با این موضوع مقابله کند. برخی از اعضای انجمن به‌روزرسانی صرافی Binance در مورد حذف جفت معاملاتی SHIB را اشتباه تفسیر کردند.

برای تنظیم رکورد

به گفته LucieSHIB، این پست به این معنی نیست که صرافی Binance فهرست Shiba Inu را به عنوان دارایی در پلتفرم خود متوقف کرده است. به طور خاص، این پلتفرم به طور منظم جفت های معاملاتی فهرست شده را بررسی می کند و جفت هایی را که عملکردی ندارند فیلتر می کند.

مرتبط با

این همان کاری است که پلتفرم معاملاتی انجام داد زمانی که جفت SHIB/TUSD را در بین جفت‌هایی که قرار است تا 28 ژوئن از فهرست خارج شوند، شناسایی کرد. جفت های دیگری که تحت تأثیر این آخرین دور از فهرست بندی قرار گرفته اند عبارتند از METIS/FDUSD، LINK/TUSD، و BLUR/FDUSD.

LucieSHIB به جامعه هشدار داد که مقالات مربوط به کلیک در رسانه های رمزنگاری شده را دریافت کنند. این به روز رسانی با توجه به تنوع اکوسیستم شیبا اینو ارائه می شود. جامعه به حدی شکننده است که سازمان‌های کلاهبردار اغلب از چنین موقعیت‌هایی سوء استفاده می‌کنند و سعی می‌کنند از پولی که به سختی به دست آورده‌اند از کاربران کلاهبرداری کنند.

صرافی بایننس یکی از بزرگترین پلتفرم های معاملاتی است که SHIB در آن به عنوان دارایی معامله می کند. در حالی که جفت SHIB/TUSD خارج از دروازه است، سرمایه گذاران علاقه مند می توانند به کاوش سایر جفت های موجود از جمله SHIB/USDT و SHIB/USDC ادامه دهند.

کمپین هشدار شیبا اینو

لوسی به عنوان سخنگوی کل اکوسیستم شیبا اینو، شغل بسیار چالش برانگیزی دارد. اخیراً، برخی از مشهودترین مکالمات روی حساب روی هشدار دادن به اعضا متمرکز شده اند.

مرتبط با

با افزایش تعداد کلاهبرداری های رمزنگاری شده، مهم است که در رابطه با روابط Binance-Shiba Inu رکورد درست کنیم. این پیام به خوبی مورد استقبال جامعه قرار گرفت و همانطور که انتظار می رفت، هرگونه سوء استفاده ناخواسته ناشی از اعلام بایننس ممکن است در آینده توسط اعضای انجمن نادیده گرفته شود.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید