"دایره نهم جهنم" SBF را به خاطر خیانت ترک می کند: اسکاراموچی

“دایره نهم جهنم” SBF را به خاطر خیانت ترک می کند: اسکاراموچی


بنیانگذار SkyBridge در مورد اعتماد خود به سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX صحبت کرد که در نهایت پس از سقوط بازار سهام شکسته شد.

آنتونی اسکاراموچی، شریک مدیریت SkyBridge Capital، “خیانت” خود را به دلیل اقدامات سام بنکمن-فرید، بنیانگذار FTX، که زمانی گفته بود او را “دوست” می بیند، توصیف کرد.

اسکاراموچی در سخنرانی خود در رویداد Blockchain Hub لابراتوار Casper Lab در داووس، سوئیس در 16 ژانویه، تاکید کرد که به دلیل داشتن دوستی نزدیک با او و خانواده‌اش پس از ناکامی FTX، احساس می‌کند توسط Bankman-Fried “خیانت” شده است.

او گفت: “باید به شما بگویم که خیانت و کلاهبرداری در سطوح مختلف بد هستند، مطمئناً به شهرت من آسیب می رساند، اما من فقط در مورد رابطه غریزی با کسی صحبت می کنم.”

«اگر کسی در اینجا کتاب دوزخ دانته آلیگری را خوانده باشد، می‌دانید که دایره نهم جهنم برای چیست. […] این به خاطر خیانت دوستی است که در دریاچه یخ زده با شیطان، نهمین حلقه جهنم زندگی می کند.»

آنتونی اسکاراموچی در مرکز بلاک چین آزمایشگاه کاسپر: یوتیوب صحبت می کند

اسکاراموچی با تشریح رابطه خود با بانکمن-فرید با جزئیات بیشتر، سرانجام اعتراف کرد که روی شخصی که به او اعتماد داشته شرط بندی کرده و “اشتباه کرده است”.

“من یک فرد برجسته هستم، بنابراین اشتباهات من به شدت بزرگ می شوند، [that’s] “من فکر می کردم سم مارک زاکربرگ رمزارز است، من فکر نمی کردم او برنی مدوف رمزارز باشد.”

با این حال، بنیانگذار SkyBridge از این همه دردسر منصرف نشده است، زیرا او تأکید می کند که در حرفه خود ریسک می کند و بنابراین “احتمالاً دوباره همان اشتباه را انجام خواهد داد”.

به طور مشابه، اعتقاد اسکاراموچی به ارزهای دیجیتال متزلزل نشده است، و تأکید می کند که ورشکستگی FTX هیچ ارتباطی با ارزش پیشنهادی اساسی این فناوری ندارد.

به همین دلیل است که ما بلاک چین و رمزارز را داریم، زیرا در تلاش هستیم تا موقعیتی غیرمتمرکز ایجاد کنیم که در آن مجبور نباشیم یکدیگر را دوست داشته باشیم یا به یکدیگر اعتماد کنیم. […] ما می توانیم به گونه ای با یکدیگر معامله کنیم که فناوری اساساً آن را تقدیس کرده است.»

مربوط: جامعه رمزنگاری تحت تأثیر نامه طولانی Substack SBF قرار نگرفت

همانطور که اسکاراموچی در 13 ژانویه به CNBC گفت، SkyBridge در حال حاضر در حال کار برای بازخرید 30 درصد از سهام شرکتی است که در ماه سپتامبر به FTX فروخته بود، با مبلغی نامشخص.

این معامله تنها دو ماه قبل از اعلام ورشکستگی FTX انجام شد. اسکارموچی اظهار داشت که خرید بک ممکن است قبل از نیمه دوم سال جاری و پس از بررسی تمام جزئیات قانونی انجام شود.

هنگامی که این بازخرید اتفاق افتاد، اسکارموچی از طریق سرمایه گذاری خود در یک شرکت رمزنگاری که توسط رئیس سابق FTX ایالات متحده، برت هریسون، تأسیس شده بود، به روابط سست خود با FTX ادامه خواهد داد. این هفته انتقال به بلومبرگ را از طریق ایمیل تأیید کرد.

در آخرین رویداد Blockchain Hub، اسکاراموچی اظهار داشت که حمایت و حمایت از دوستانی مانند هریسون که به دلیل رابطه او با FTX روزهای سختی را پشت سر می‌گذارند، مهم است.

هریسون، البته، از مزخرفات SBF و حلقه داخلی آن فاصله گرفت و به طور خاص در ماه سپتامبر از این شرکت استعفا داد.


نویسنده: Brian Quarmby

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉