Nike NFT ها وارد بازی های EA Sports و میلیون ها طرفدار آن ها خواهند شد


«خلاصه‌های مجازی» نایک در ماه‌های آینده در بازی‌های EA Sports ادغام خواهند شد.

در گامی بزرگ به سوی پذیرش رمزارز توسط گیمرهای جریان اصلی، پلتفرم توکن غیرقابل تجارت نایک (NFT) .Swoosh به زودی با بازی‌های EA Sports ادغام می‌شود و به طور بالقوه به کفش‌ها و پوشاک مجازی نایک اجازه می‌دهد در بازی‌ها ظاهر شوند.

نایک در بیانیه‌ای در اول ژوئن اعلام کرد که «خلاصه‌های مجازی» آن – به روشی که آنها NFT می‌گویند – در ماه‌های آینده در بازی‌های EA Sports گنجانده می‌شوند، اما نه نایک و نه الکترونیک آرتز (EA) اعلام نکرده‌اند که کدام بازی‌ها به نمایش در خواهند آمد. . محصولات مجازی نایک.

بازی‌های EA Sports شامل فیفا می‌شود که عنوان «محبوب‌ترین بازی» را در سال ۲۰۲۲ به خود اختصاص داد و همچنین سری Madden NFL و سری NBA Live که میلیون‌ها بازیکن را به خود جذب کرد. انتظار می‌رود Nike NFT افزونه‌های پوشیدنی قابل تنظیم باشد که بازیکنان می‌توانند آواتار شخصیت‌های خود را در بازی خریداری کرده و تغییر دهند.

ران فاریس، مدیر کل استودیوی مجازی نایک، گفت: «این همکاری به ما امکان می‌دهد تا برخی از تجربیات جدید باورنکردنی را برای جامعه .SWOOSH و پایگاه عظیم طرفداران EA SPORTS خود باز کنیم.

نایک برای اولین بار پلتفرم .swoosh NFT را در نوامبر 2022 معرفی کرد، اما تا اوایل سال 2023 مجموعه NFT را منتشر نکرد.

در 15 می، Swoosh اولین مجموعه NFT خود را راه اندازی کرد، یک خط کفش مجازی به نام Our Force 1، اشاره ای نه چندان ظریف به خط نمادین کتانی Air Force One این برند. طبق داده های Polygonscan، بیش از 97000 کفش ورزشی NFT در زمان انتشار به کمتر از 53000 آدرس فروخته شد.

مرتبط با: مجموعه‌های NFT در سال 2023 افزایش قیمت زیادی دریافت می‌کنند: خبرنامه Nifty، 24 تا 30 مه

در دسامبر 2021، نایک با خرید کفش‌های کتانی مجازی و محصولات کلکسیونی با نام تجاری RTFKT وارد Metaverse شد. همچنین دنیای مجازی نیکلند را راه اندازی کرد.

در حالی که Swoosh از ابزارها و فناوری های مشابه RTFKT و Nikeland استفاده می کند، هر سه پروژه جداگانه ای برای این شرکت هستند.

خالق NFT: 10 هنرمند برتر رمزارز ترور جونز در مورد ثروتمند شدن، اصلاح و ثروتمند شدن دوباره
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید