صرافی های کریپتو نیجریه و معامله گران P2P برای لغو ممنوعیت پس از جنگ آماده می شوند


ناتانیل لوز، یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد مالی Flincap، تاکید کرد که مبادلات سازمانی باید پس از لغو ممنوعیت، برای بازار نیجریه آماده شوند.

بانک مرکزی نیجریه (CBN) در بخشنامه‌ای که در ۲۲ دسامبر به بانک‌ها ارسال شد، اعلام کرد که محدودیت‌های بانک‌های نیجریه را برای تسهیل تراکنش‌های ارزهای دیجیتال لغو کرده است. با این حال، جامعه کریپتو پیش‌بینی می‌کند که رقابت بین صرافی‌های ارزهای دیجیتال و معامله‌گران همتا به همتا (P2P) تشدید خواهد شد.

ممنوعیت CBN بر بانک‌های نیجریه از تسهیل تراکنش‌های رمزنگاری، باعث شد معامله‌گران P2P در وهله اول غالب شوند. این ممنوعیت قرار بود استفاده از بیت کوین و رمزارز را در نیجریه حذف کند. در عوض، جامعه کریپتو به تجارت همتا به همتا یا ارسال مستقیم پرداخت ها به یکدیگر روی آورده است.

کوین تلگراف با ذینفعان اکوسیستم کریپتو محلی تماس گرفت تا بداند صنعت و جامعه چگونه به توسعه جدید واکنش نشان می دهند. ناتانیل لوز، بنیانگذار Flincap و مدیر عامل شرکت Flincap در صحبت با Cointelegraph اظهار داشت که لغو این ممنوعیت یک مزیت بزرگ برای صنعت خواهد بود. او خاطرنشان کرد که این توسعه نشان می‌دهد که نیجریه آماده است تا کسب‌وکارهای رمزنگاری در اینجا تاسیس و فعالیت کنند.

ادامه مطلب


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید