پس از لغو ممنوعیت CBN، کارت زرد نیجریه در انتظار رونق ارزهای دیجیتال است


Lasbery Oludimu، مدیر ارشد حفاظت از داده‌های Yellow Card و معاون حقوقی، تجاری و محصول، تأکید کرد که دستورالعمل‌های CBN می‌تواند همکاری با مؤسسات مالی سنتی را برای کشف فرصت‌ها در فضای رمزنگاری تشویق کند.

Yellow Card، یک صرافی ارز دیجیتال در نیجریه، معتقد است که دستورالعمل‌های اخیر بانک مرکزی نیجریه (CBN) برای لغو ممنوعیت تراکنش‌های رمزنگاری به طور بالقوه فرصتی برای مشروعیت بیشتر و ادغام با سیستم مالی سنتی و معاملات آن با تراکنش‌های رمزنگاری ارائه می‌دهد. پایگاه کاربری خود را گسترش دهد.

Lasbery Oludimu، مدیر ارشد حفاظت از داده‌های Yellow Card و معاون حقوقی، تجاری و محصول، در مصاحبه‌ای به Cointelegraph گفت که بازار همتا به همتا (P2P) که زمانی در دوران ممنوعیت غالب بود، با افزایش تقاضا تغییر خواهد کرد. پشتیبانی بانکی این تغییر می تواند رقابت و نوآوری را در فضای کریپتو نیجریه تقویت کند.

اولودیمو تأیید کرد که صرافی معتقد است که استفاده از ارزهای دیجیتال در نیجریه از سال 2024 به دلیل دستورالعمل‌های CBN افزایش خواهد یافت و ممنوعیت تراکنش‌های رمزنگاری برداشته خواهد شد. او گفت که این بخشنامه محیطی ساختارمندتر و تنظیم‌شده‌تر برای تراکنش‌های کریپتو فراهم و تسهیل می‌کند.

ادامه مطلب


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید