نیجریه اتهامات رشوه بایننس را رد کرد


بلومبرگ می گوید که دولت نیجریه به شدت اتهامات رشوه خواری بایننس را رد می کند گزارش ها.

رابیو ابراهیم، ​​سخنگوی وزارت اطلاعات اظهار داشت که ریچارد تنگ، مدیرعامل بایننس اظهارات نادرستی داشته و آنها را “تاکتیک تاخیری” توصیف کرده است.

روز سه‌شنبه، تانگ از دولت نیجریه خواست تا Tigran Gambaryan، افسر انطباق این غول رمزنگاری را آزاد کند.

گمباریان، یک شهروند آمریکایی، در ماه فوریه به اتهام پولشویی و فرار مالیاتی دستگیر شد. او به همراه ندیم آنجاروالا، مدیر منطقه ای بایننس در آفریقا بازداشت شد. آنجاروالا موفق شد از بازداشت فرار کند اما گمباریان در پشت میله های زندان باقی ماند. دومی در حال حاضر در انتظار محاکمه است که قرار است در ژوئن آغاز شود.

به گزارش بی بی سی، دولت نیجریه همچنین با متهم کردن این غول ارزهای دیجیتال به ایجاد بحران اقتصادی در کشور از طریق دستکاری ارز، از بایننس جریمه بزرگ 10 میلیارد دلاری خواست. در ماه مارس، بایننس نایرا نیجریه را از پلتفرم همتا به همتای خود حذف کرد.

اوایل این هفته، نیویورک تایمز گزارشی را منتشر کرد که در آن جزئیاتی از چگونگی درخواست 150 میلیون دلار رشوه از بایننس توسط فردی در دولت نیجریه منتشر شد. رشوه حل و فصل اتهامات علیه Binance از جمله اتهامات رشوه را ممکن می کند.

در بیانیه خود، Teng ادعا کرد که بایننس درخواست او را برای پرداخت از طریق وکیل خود رد کرده است زیرا این یک پیشنهاد تسویه حساب قانونی نبوده است.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید