اخبار شیک: ضرابخانه‌های Reddit NFT به بالاترین سطح خود رسیدند، شکست‌های 400000 دلاری Metaverse اتحادیه اروپا و موارد دیگر


با رکورد روز مطبوعاتی برای NFT های آواتار Reddit، در حال حاضر حدود 4.4 میلیون NFT Reddit در گردش است.

نسخه NFT Reddit به اوج جدیدی رسیده است

مجموعه توکن‌های غیرقابل لغو Reddit (NFT) با چاپ 255000 “آواتار” در یک روز در دسامبر به رکورد تاریخی رسید.

رکورد جدید چاپ در 30 و 31 آگوست، زمانی که بیش از 200000 آواتار Reddit هر روز چاپ می شد، رکوردهای بی سابقه را شکست.

NFT ها عمدتاً به عنوان آواتار کاربر در پلتفرم رسانه های اجتماعی استفاده می شوند و توسط تعدادی از هنرمندان مستقل با استفاده از این پلت فرم ایجاد می شوند.

در زمانی که این مجموعه در ماه جولای راه اندازی شد، به عنوان راهی برای افزایش پذیرش گسترده فناوری بلاک چین تلقی می شد، زیرا ردیت از استفاده از رمزنگاری برای خرید آواتار اجتناب می کرد و به جای NFT از آنها به عنوان “کلکسیونی” دیجیتال یاد می کرد.

تعداد آواتارهای Reddit چاپ شده، یک نوار نشان دهنده یک روز است. منبع: تپه شنی

بر اساس داده‌های Dune Analytics، در زمان انتشار بی‌سابقه، NFT‌های مبتنی بر Polygon (MATIC) Reddit در حال حاضر دارای تیراژ حدود 4.4 میلیون هستند.

با این حال، علی‌رغم حجم‌های چاپ شده، داده‌های Dune نشان می‌دهد که حدود 3.7 میلیون آواتار دارای بیش از 40000 آواتار NFT در Reddit از زمان راه‌اندازی هستند، که اکثر آنها تصمیم گرفتند NFT‌های خود را حفظ کنند.

حجم فروش اقلام کلکسیونی در 24 اکتبر در میان 1991 خریدار به بالاترین حد تاریخ 2.5 میلیون دلار رسید.

برخی از NFT های کمیاب Reddit قیمت های بالایی را در بازارهای NFT ثانویه مانند OpenSea مشاهده می کنند که برخی از گران ترین آنها با قیمت بیش از 300 دلار فروخته می شوند، در حالی که بازار خود پلتفرم قیمت هایی در حدود 50 دلار دارد.

AB به مهمانی Metaverse رفت، تقریباً هیچ کس حاضر نشد

دپارتمان کمک های خارجی اتحادیه اروپا نزدیک به 408000 دلار (387000 یورو) را برای متاورس اهدا کرد و در 29 نوامبر جشنی را میزبانی کرد، اما طبق گزارش ها تنها 6 نفر در آن شرکت کردند.

وینس چادویک، خبرنگار Devex ویدئویی را در توییتی منتشر کرد که نشان می‌دهد آواتار متاورس او در مراسم جشن 29 نوامبر شرکت می‌کند و می‌گوید: «پس از صحبت‌های گیج‌کننده اولیه با حدود پنج نفر دیگر که حضور داشتند، من تنها هستم».

“کسی آنجاست؟” یکی از پیام های روی صفحه در ویدئو را می خواند. پیام دیگری می گوید “کنسرت، همان دی جی همان موسیقی را می نوازد”.

مخزن ابرداده ساخته شده توسط اتحادیه اروپا برای حمایت از ابتکار “دروازه جهانی” ساخته شده است که هدف آن توسعه و ایجاد زیرساخت در کشورهای در حال توسعه است.

به گفته یکی از کارمندان ناشناس بخش کمک های خارجی اتحادیه اروپا که با Devex صحبت کرد، متاورس که ظاهراً “دروازه جهانی” نیز نامیده می شود، در اواسط اکتبر با یک ویدئوی تبلیغاتی “افسرده کننده و شرم آور” راه اندازی شد.

به گفته یکی از سخنگویان اتحادیه اروپا، مخاطبان این پایگاه داده افراد 18 تا 35 ساله هستند که «بی طرف از اتحادیه اروپا هستند و به مسائل سیاسی علاقه خاصی ندارند» و ویدیوی تبلیغاتی «برای جلب توجه این مخاطبان، در درجه اول در TikTok و Instagram و آنها را تشویق کنید که به کمپین بپیوندند.

TimeX “به میمون می رود” با BAYC

سازنده ساعت TimeX در 1 دسامبر گفت که با پروژه های Bored Ape Yacht Club (BAYC) و Mutant Ape Yacht Club (MAYC) NFT برای ایجاد ساعت های سفارشی شریک شده است.

TimeX 500 ساعت فیزیکی و “NFT های دوقلو” منطبق ایجاد می کند که به دارندگان Bored و Mutant Ape این امکان را می دهد تا ساعتی از جمله قاب، بند و حکاکی های آن را سفارشی کنند و البته NFT مالک را روی صفحه ساعت نشان دهند.

ساعت‌ها با هزینه ۲ اتر (ETH) یا حدود ۲۵۰۰ دلار به پشت یک NFT بسته می‌شوند و دارندگان BAYC و MAYC می‌توانند از NFT برای ایجاد ساعتی استفاده کنند که در سه‌ماهه دوم عرضه خواهد شد. اواسط دسامبر. 2023.

فروش NFT برای اولین بار در 7 ماه گذشته افزایش یافت

طبق داده‌های Cryptoslam، فروش NFT به دلار آمریکا در نوامبر ۱۶ درصد افزایش یافت و بیش از ۷ ماه است که کاهش داشته است.

فروش NFT در نوامبر به 534 میلیون دلار رسید که در ماه اکتبر تقریباً 460.4 میلیون دلار بود.

این اولین ماهی بود که فروش NFT از آوریل افزایش یافت، با رکورد فروش NFT در مجموع 4.7 میلیارد دلار در ژانویه، در حالی که اکتبر کندترین ماه فروش در سال 2022 بود.

مربوط: چگونه احضاریه NFT می تواند چشم انداز قانونی را تغییر دهد

این افزایش در ماه نوامبر به دلیل فروش NFT با قیمت بالاتر بود، مانند دو NFT BAYC در 23 و 24 نوامبر که هر کدام نزدیک به 1 میلیون دلار فروخته شدند.

داده‌های Cryptoslam نشان می‌دهد که سه مجموعه برتر NFT در 30 روز گذشته BAYC، MAYC و Otherdeeds هستند که همگی پروژه‌های Yuga Labs هستند. فروش 30 روزه بهترین مجموعه BAYC 89.5٪ افزایش یافت که نشان می دهد فروش NFT با قیمت بالاتر ممکن است فروش نوامبر را افزایش داده باشد.

حجم کل معاملات بین اکتبر و نوامبر 17.6 درصد کاهش یافته است.

اخبار خوب بیشتر

مرورگر اینترنت اپرا یک ابزار اسکن NFT ایجاد کرده است که به کاربران امکان می دهد فایل های رسانه ای را در برنامه خود بکشند و رها کنند، که یک قرارداد هوشمند می نویسد و آن را در یک بلاک چین آپلود می کند و آن فایل ها را به NFT تبدیل می کند.

کوین بیس از اپل به دلیل مسدود کردن آخرین نسخه برنامه کیف پول رمزنگاری خود انتقاد کرده است. کوین‌بیس می‌گوید از اپل می‌خواهد که تراکنش‌های NFT را «تا زمانی که 30 درصد هزینه بنزین را دریافت نکنیم» غیرفعال کند.
نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید