اخبار شیک: Kraken NFT از نسخه بتا خارج می شود، Coinbase پشتیبانی «Stand with Crypto» را دریافت می کند و موارد دیگر


هدف سرویس ثبت بیت کوین رقابت با Ordinals با ارائه قراردادهای هوشمند و اندازه فایل های بزرگتر است.

Kraken NFT marketplace از نسخه بتا خارج می شود

صرافی کریپتو کراکن اعلام کرده است که بازار توکن های غیر وفاداری (NFT) از فاز بتا خارج شده است. با راه اندازی، پلت فرم NFT تاکید کرد که تعداد مجموعه های NFT را افزایش داده است. این پلتفرم خاطرنشان کرد که از حمایت 70 مجموعه به بیش از 250 مجموعه رسیده است. به گفته کراکن، به اضافه کردن کلکسیون های بیشتری به بازار خود ادامه خواهد داد.

در کنار گسترش مجموعه، این شرکت اعلام کرد که پشتیبانی از شبکه Polygon را اضافه کرده است و اشاره کرد که آواتارهای کلکسیونی محبوب Reddit اکنون توسط بازار پشتیبانی خواهند شد.

در این اطلاعیه، پلتفرم معاملاتی NFT همچنین اعلام کرد که هنگام خرید یا فروش NFT روی پلت فرم خود، هزینه گاز از کاربران خود دریافت نخواهد کرد. با این حال، در یک سلب مسئولیت در پایین پست، بازار اعلام کرد که هزینه های گاز همچنان هنگام انتقال دارایی به و از پلت فرم آنها دریافت می شود.

کمپین NFT ‘Support Crypto’ Coinbase برنده حمایت جامعه است

از آنجایی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) صرافی رمزارز Coinbase را در یک شکایت مورد هدف قرار داد، اعضای انجمن با چاپ NFT های “Stand with Crypto” خود و قرار دادن یک نشان سپر در توییتر، حمایت خود را از پلتفرم معاملاتی نشان دادند. پروفایل ها

به گفته بازار NFT OpenSea، در زمانی که این مجموعه در آوریل منتشر شد، NFT ها تنها 15000 ضرابخانه و 7000 مالک داشتند. در حال حاضر، این مجموعه بیش از 142000 ضرابخانه و 52000 مالک دارد و با تشدید نبرد حقوقی صرافی با SEC، تعداد بیشتری NFT چاپ می شود.

بسیاری نیز حمایت خود را از این جنبش ابراز کردند. توییت کردن در توییتر، آنها نشان های سپر را به اشتراک می گذارند، و برخی حتی آثار هنری خود را با سپرهای Coinbase به اشتراک می گذارند.

مرتبط با: شکایت های SEC علیه Binance و Coinbase صنعت کریپتو را متحد می کند

پروژه کتیبه NFT بیت کوین امکان اندازه فایل های بزرگتر را فراهم می کند

پروژه اکوسیستم بیت کوین New Bitcoin City با ارائه قراردادهای هوشمند و حجم فایل های بزرگتر با بیت کوین Ordinals رقابت می کند. طبق این پروژه، فایل‌های ذخیره شده از طریق «دهکده کتیبه» می‌توانند بیش از 4 مگابایت باشند که این محدودیت برای کتیبه‌های Ordinals است.

این پلتفرم تاکید کرد که یک تصویر زمینه Azuki Spirit DAO با حجم فایل 6.9 مگابایت قبلاً در ماه می در بلاک چین بیت کوین نوشته شده بود.

نوازنده سابق Oasis در نبرد فهرستی با Foo Fighters به ​​NFT ها بازگشت

نوئل گالاگر، عضو سابق Oasis، گروه جدید نوئل گالاگر High Flying Birds در حال رقابت با گروه راک Foo Fighters برای کسب رتبه برتر در نمودارهای آلبوم رسمی بریتانیا است. با این حال، گالاگر یک آس را از بازوی خود خارج کرد – NFTs.

آلبوم جدیدی به نام “آسمان های شورا” توسط گروه گالاگر در 2 ژوئن منتشر شد، همان روزی که فو فایترز اولین آلبوم خود را با نام “اما اینجا هستیم” پس از مرگ غم انگیز تیلور هاوکینز، عضو گروه، منتشر کرد. از آنجایی که گالاگر برای افزایش فروش آلبوم به NFT ها روی می آورد، این دو نفر درگیر نبردی برای شماره یک هستند.

در 7 ژوئن، پلتفرم NFT Serenade اعلام کرد که آنها “Digital Pressings” منحصربه‌فرد خود را برای آلبوم تازه منتشر شده خود Council Skies ارائه می‌کنند. این نسخه شامل پخش صوتی کامل آلبوم و چیزی است که آنها به عنوان “مهر دارایی عمومی” موجود در بلاک چین توصیف می کنند.

مجله: NFT Creator، 0xDEAFBEEF: NFT های دانشمند دیوانه هنگام معامله کاهش می یابد
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید