Nifty News: فصل "Degen" با NFT های پا، NFT های ناامید کننده Game of Thrones و موارد دیگر بازمی گردد.

Nifty News: فصل “Degen” با NFT های پا، NFT های ناامید کننده Game of Thrones و موارد دیگر بازمی گردد.


فتیشیست‌های پا و کریپتو دژن‌ها به یک مجموعه NFT شامل 10000 تروتر پیکسل منحصر به فرد با بیش از یک میلیون دلار حجم معاملات علاقه نشان داده‌اند.

فصل “Degen” بویی شبیه پاهای پیکسلی می دهد

مجموعه توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) تازه راه‌اندازی Feetpix.wtf با نام «Feetpix» ظاهراً با افزایش حجم معاملات جامعه NFT را تحت تأثیر قرار داده است و برخی را بر آن داشته تا بازگشت فصل «degen» را پیشنهاد کنند.

مجموعه Feetpix.wtf در 11 ژانویه از همتایان Bored Ape Yacht Club (BAYC) با پنجمین حجم معاملات ثبت شده در بازار NFT OpenSea شکست خورد.

Feetpix NFT ها در رنگ پوست، رنگ ناخن، کفش و زمینه های مختلف عرضه می شوند. تصویر: دریای باز.

این پروژه با انتشار 10000 Feetpix NFT، بیش از 825 اتر (ETH) (1,157,000 دلار) را در تقریباً 18,000 تراکنش از زمان انتشار در ژانویه معامله کرده است.

کریپتو توییتر هنوز در مورد آنچه که الهام‌بخش افزایش حجم معاملات فتیش پا-NFT بود اختلاف نظر دارد، اما Feetpix خاطرنشان کرد که یک نقشه راه، فقدان وعده‌ها و برنامه بازاریابی نشان می‌دهد که «عشق پا» نه تنها مشروع است، بلکه به وضوح از طریق استفاده از آن قابل کسب درآمد است. هنر دیجیتالی.

چندین کاربر توییتر موفقیت مضحک و کوتاه مدت این پروژه را برجسته کردند و بازگشت “degen szn” (فصل) را پیشنهاد کردند که به حجم معاملات زیادی از کلکسیون های NFT پرخطر در اوج بازار صعودی در سال 2021 نیاز داشت.

اما حتی خود سازندگان پیشنهاد کردند که خریداران «خرید کفش را متوقف کنند» و به جای آن «از آن پول برای درمان استفاده کنند»، به این معنی که ممکن است چیزی از نظر ذهنی با کلکسیونرها اشتباه باشد.

بازی تاج و تخت NFT: “بدترین چیزی که تا به حال دیده ام”

عرضه مجموعه NFT مورد انتظار Game of Thrones «Build Your Realm» با وجود اینکه در بازار NFT Nifty در عرض هفت ساعت کاملاً فروخته شد، انتقادات زیادی را به دنبال داشت.

این مجموعه به عنوان “بدترین چیزی که تا به حال دیده ام” توسط Loopify، یکی از بنیانگذاران احتمالی پروژه بازی Web3 Treeverse، در 11 ژانویه توصیف شد.

Loopify گفت 200000 دنبال کننده توییتر در یک پست جداگانه گزارش دادند که برخی از آواتارها “انگشت سالاد” دارند.

جاستین تیلور از علاقه مندان به NFT انتقاد خود را با نزدیک به 60000 دنبال کننده توییتر خود به اشتراک گذاشت و اظهار داشت که این راه اندازی فاقد “دیدگاه خلاقانه” بوده و کاملا “وحشتناک” است.

اولین مجموعه سریال NFT از همکاری Nifty و شرکت تولید NFT Daz 3D متولد شد. در اینجا، هر NFT بر روی Palm، یک زنجیره جانبی سازگار با اتریوم، ساخته می‌شود و به کلکسیونرها اجازه می‌دهد تا دنیاها و آواتارهای منحصربه‌فرد خود را ایجاد کنند.

در حالی که با توجه به محبوبیت نمایش، فروش سریع به سختی تعجب آور بود، بسیاری از مجموعه داران مشکلاتی را در فرآیند چاپ گزارش کردند که بر ناامیدی گسترده آواتارهای با طراحی ضعیف افزود.

آزمایشگاه یوگا NFT مبتنی بر مهارت را اعلام کرد

Yuga Labs، تیم خلاق BAYC، در حال آماده شدن برای گسترش اکوسیستم NFT با انتشار یک بازی NFT مبتنی بر مهارت به نام “Dookey Dash” است.

برای شرکت، مالکان BAYC و Mutant Ape Yacht Club (MAYC) باید در تاریخ 17 ژانویه “Sewer Pass” را بزنند تا بازی را از 18 ژانویه شروع کنند.

هدف بازی این است که در فاضلاب پیمایش کنید، تا جایی که ممکن است جوایز NFT دریافت کنید و بالاترین امتیاز را تا 8 فوریه، زمانی که تابلوی امتیازات منجمد می‌شود، ذخیره کنید.

BAYC نوشت: دارندگان Sewer Pass برای کسب بالاترین امتیاز رقابت خواهند کرد و منبع تغذیه جدید را برنده خواهند شد.

اما مشخص نیست که این جوایز شامل چه چیزی خواهد شد، زیرا یوگا در حساب توییتر BAYC اعلام کرد که جوایز “تا سال 2023 تکامل خواهند یافت”.

آزمایش چهار هفته ای Dookey Dash، “این زنده است!” به نظر می رسد اولین بخش از یک تجربه روایی با فصل باشد. بر اساس نقشه راه تعیین شده توسط یوگا و یوگا، انتظار می رود “قسمت 1” با “خاموش شدن فاضلاب” در 8 فوریه ادامه یابد.

تنیس استرالیا هنوز با NFT توپ بازی می کند

تنیس استرالیا تأیید کرده است که همچنان در حال سرمایه‌گذاری در فضای NFT است و به مجموعه آرتبال NFT استرالیا (AO) ادامه می‌دهد تا کلکسیونرهای NFT و طرفداران تنیس را دور هم جمع کند.

طبق وب‌سایت Artball، Artball NFT برای «استفاده از داده‌های بازی زنده برای تعمیق تعامل جهانی طرفداران فراتر از مسابقات» از طریق دنیای دیجیتال استفاده می‌کند.

همراه با 6776 توپ هنری اوپن استرالیا که در مجموعه سال گذشته فروخته شد، 2454 توپ دیگر نیز برای مسابقات سال 2023 که به طور رسمی از دوشنبه 16 ژانویه در ملبورن آغاز می شود، منتشر خواهد شد.

طبق این وب‌سایت، هر آرت‌بال اوپن استرالیا با داده‌های بازی زنده مرتبط است که مربوط به یک نمودار 17 سانتی‌متری در 17 سانتی‌متر در زمین است.

اگر یک شوت برنده از هر مسابقه ای وارد برنامه جمع آوری شود، ابرداده NFT به صورت بلادرنگ به روز می شود و به جمع کننده پاداش داده می شود.

یکی از ArtBall های انحصاری Artball SuperSight است که مجموعه کاملی از ابزارهای انحصاری مشاهده ردیف جلوی 360 درجه، کاوشگر آمار سه بعدی و جریان های شخصی سازی شده را برای اعضا فراهم می کند.

اگر توپ هنری آنها در AO23 یک “امتیاز مسابقه” دریافت کند و به “استریم های انحصاری پشت صحنه” دسترسی پیدا کند، کلکسیونرها برای برنده شدن دو بلیط رایگان برای مسابقه زنده معادل در AO24 با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

دارندگان AO Artball می توانند در صورت رعایت شرایط خاص، بلیت AO2024 را خودشان برنده شوند. منبع: Open Australian Artball.io.

با توجه به صفحه توییتر AOmetaverse، نسخه artball در حال حاضر در لیست انتظار قرار دارد.

سایر اخبار شیک:

پلتفرم NFT Upshot یک ابزار معاملاتی ایجاد کرده است که کیف پول ها را بر اساس موفقیت معاملاتی آنها امتیاز و طبقه بندی می کند.

شرکت امنیتی بلاک چین SlowMist ادعا می‌کند که یک ترفند زیرکانه توسط کلاهبرداران برای سرقت NFT در سال 2022 این است که قربانیان فریب خورده‌اند تا NFT‌ها را در یک سفارش فروش ساختگی بدون هیچ هزینه‌ای امضا کنند و کلاهبرداران NFT‌ها را در بازار با قیمتی که تعیین می‌کنند می‌فروشند.
نویسنده: Brayden Lindrea

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉