بنیانگذاران Nifty Gateway به دلیل مشکلات Gemini استعفا می دهند

بنیانگذاران Nifty Gateway به دلیل مشکلات Gemini استعفا می دهند


Nifty Gateway در سال 2018 تاسیس شد و در سال 2019 توسط Gemini خریداری شد.

دانکن کاک فاستر و گریفین کاک فاستر، بنیانگذاران پلتفرم حراج توکن غیرقابل تعویض (NFT) Nifty Gateway، در یک تاپیک توییتری در 25 ژانویه اعلام کردند که استعفای آنها بلافاصله اعمال می شود. در حالی که دانکن از این تصمیم حمایت کرد، گفت که “من و گریفین بنیانگذاران هستیم و می خواهیم یک شرکت دیگر راه اندازی کنیم” و آنها از هم جدا شدند.

زمانی که @Gemini NG را در سال 2019 خریداری کرد، من و گریفین گفتیم که اگر همه چیز عالی پیش برود و آن را دوست داشته باشیم، 4 سال قبل از راه‌اندازی یک شرکت دیگر می‌مانیم. ما برای حداکثر زمانی که در ابتدا فکر می‌کردیم ممکن بود ماندیم، که نشان می‌دهد چگونه این تجربه عالی بوده است!”

این اقدام در بحبوحه نبرد حقوقی بین شرکت مادر Nifty Gateway، Gemini، و وام دهنده ورشکسته ارزهای دیجیتال جنسیس Global انجام شد. پس از اینکه جنسیس گلوبال در نوامبر 2020 به دلیل “شرایط بی سابقه بازار” برداشت را متوقف کرد، Gemini ادعا می کند که به عنوان بخشی از برنامه Gemini Earnings به کاربران 900 میلیون دلار بدهکار است.

Nifty Gateway در سال 2018 تاسیس شد و در سال 2019 توسط Gemini خریداری شد. علیرغم شرایط سخت شغلی در شرکت مادر، دانکن گفت که آنها “ماهها برای این انتقال آماده شده اند” و Nifty Gateway “در دستان خوبی است.” او نوشت: «کامرون [Winklevoss] و Tyler Winklevoss رویاپردازانی هستند که تقریباً قبل از هر کس دیگری پتانسیل NFT ها را می بینند. تحت رهبری آنها، Nifty Gateway به تکامل خود ادامه خواهد داد.” به عنوان بخشی از این انتقال، ادی ما به عنوان “رهبر فناوری” برای Nifty Gateway، در حالی که تارا هریس به عنوان “رهبر” برای غیر فناوری وارد عمل خواهد شد.

“ما می دانیم که انتقال می تواند عدم اطمینان در مورد آینده ایجاد کند. برای این منظور، در هفته های آینده، نقشه راه و برنامه ریزی برای آینده Nifty را عمومی خواهیم کرد. پس از خروج، ما به نقش مشاور برای اطمینان از تداوم متعهد خواهیم بود. “
نویسنده: Zhiyuan Sun

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉