NiceHash با Marathon Heavyweight همکاری می کند و نرم افزار سفارشی جدیدی را برای بیت کوین ASIC ارائه می دهد.


فهرست

  • NiceHash با پادشاه معدن Marathon: Details همکاری می کند
  • انعطاف بیشتر برای استخراج بیت کوین (BTC) در ASIC در سال 2024

شرکا محصول جدیدی را معرفی کردند که شامل تعدادی ویژگی پیشرفته است که برای کمک به ماینرها برای دستیابی به کارایی بیشتر از دستگاه های ASIC و افزایش درآمد صاحبان طراحی شده است. این موفقیت برای دوره پس از هاوینگ از اهمیت بالایی برخوردار است.

NiceHash با پادشاه معدن Marathon: Details همکاری می کند

طبق اعلام رسمی مشترک، بازار برق هش بیت کوین NiceHash وارد یک همکاری استراتژیک بلندمدت با Marathon Digital Holdings, Inc (NASDAQ:MARA) شده است. این دو با هم روی نسخه‌های سفت‌افزار سفارشی برای ماینرهای ASIC که به‌طور خاص برای پلتفرم استخراج NiceHash بهینه شده‌اند، کار خواهند کرد.

محصول جدید با نام تجاری NiceHash Firmware از فناوری MARA پشتیبانی می‌کند و در دسترس همه استخراج‌کنندگان بیت‌کوین است.

ماینرهایی که از سیستم‌افزار NiceHash استفاده می‌کنند، مشمول هزینه سیستم‌افزار پایین تنها 2% خواهند بود. زمانی که از NiceHash به عنوان استخر اصلی خود استفاده کنند، این نرخ به تنها 1.4٪ کاهش می یابد. ویژگی‌های نوآورانه تنظیم خودکار و نمایه‌های رسانه سفارشی‌شده برای دسترسی به فناوری پیشرفته در بازار آزاد طراحی شده‌اند.

ولادیمیر هوزجان، مدیر عامل NiceHash تاکید کرد که همکاری جدید فرصت های جذابی را برای همه شرکت کنندگان در بخش ماینینگ باز می کند:

ما در NiceHash چندین سال است که به دنبال یک راه حل میان‌افزار برای ماینرهای ASIC هستیم، زیرا سبد محصولات ما دارای سیستم‌افزار مناسب نبود. Marathon ما را با محصول سفت‌افزار خود تحت تأثیر قرار داد که کیفیت و قابلیت اطمینان بالایی را نشان می‌داد. تلاش های مشترک ما تضمین می کند که از این صنعت به سرعت در حال تحول جلوتر خواهیم ماند. ما معتقدیم که تیم سازی و ترکیب دانش ما موقعیت ما را در بازار تقویت می کند، نوآوری را هدایت می کند، استانداردهای جدیدی را در ماینینگ تعیین می کند و ماینرها را در سراسر جهان برای دستیابی به کارایی و سود بی سابقه ای توانمند می کند.

نرم افزار NiceHash در مقایسه با راه حل های سیستم عامل موجود در بازار، کارایی بالاتری را ارائه می دهد. پروفایل‌های رسانه سفارشی به سیستم‌افزار اجازه می‌دهند روی دستگاه‌های ASIC با سیستم خنک‌کننده Air، Hydro و Single Phase یا Dual Phase Immersion بارگذاری شوند.

انعطاف بیشتر برای استخراج بیت کوین (BTC) در ASIC در سال 2024

عملکرد تنظیم خودکار را می توان بر اساس هدف توان، هدف نرخ هش یا تنظیم درصد تنظیم کرد. همچنین محافظ حرارتی هوشمندی وجود دارد که از گرمای بیش از حد جلوگیری می کند و داشبورد اختصاصی که نمای کلی دقیقی از عملکرد ASIC ارائه می دهد. نرم افزار NiceHash که همراه با MARA توسعه یافته است، با NiceHash ASIC Manager، Foreman و Awesome Miner سازگار است.

Ashu Swami، مدیر ارشد فناوری Marathon Digital Holdings، در مورد تأثیرات بالقوه هم افزایی با NiceHash در فضای استخراج همیشه در حال تکامل هیجان‌زده است:

ما از همکاری با NiceHash برای گسترش دسترسی سفت‌افزار پیشرفته‌مان به جامعه جهانی معدن هیجان‌زده هستیم. این همکاری به ما امکان می دهد ویژگی های امنیتی و بهینه سازی پیشرفته ای را به استخراج کنندگان بیت کوین در هر اندازه ارائه کنیم و عملکرد و سودآوری آنها را بهبود ببخشیم.

سفت‌افزار NiceHash از استخراج‌کنندگان بیت‌کوین که به دنبال به حداکثر رساندن سودآوری خود پس از نصف شدن هستند، پشتیبانی می‌کند. این برنامه انگیزه‌های بیشتری را برای کاربران فراهم می‌کند تا از NiceHash برای فروش قدرت هش یدکی خود استفاده کنند و در عین حال از قابلیت‌ها و عملکرد بهبود یافته ASIC بهره‌مند شوند.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید