نیک کارتر و دیگر حامیان بیت کوین در مقاله جدید به روایت تاثیر آب و هوا می پردازند


یک مقاله کاری جدید منتشر شده در مورد استخراج بیت کوین تلاش کرد تا با ادعاهای سیاستمداران ضد رمزنگاری مبنی بر اینکه بیت کوین در حال ذوب شدن کره زمین است مقابله کند.

بر اساس یک مقاله کاری جدید که توسط طرفداران بیت کوین و رئیس سابق اپراتور شبکه برق تگزاس ERCOT تالیف شده است، استخراج بیت کوین یک “ابزار حیاتی” برای انرژی پاک و متعادل کردن شبکه است.

مقاله 22 نوامبر، «استفاده از استخراج‌کنندگان بیت‌کوین به‌عنوان منابع بار انعطاف‌پذیر برای پایداری و کارایی سیستم قدرت»، استدلال می‌کند که قطع و قابلیت‌های پاسخ سریع بار ذاتی در استخراج بیت‌کوین می‌تواند انعطاف‌پذیری شبکه را برای ادغام بهتر منابع انرژی تجدیدپذیر متغیر افزایش دهد.

نویسندگان این مقاله شامل نیک کارتر شریک Castle Island Ventures، دنیس پورتر مدیر عامل صندوق اقدام ساتوشی و موری راد مشاور علمی، رئیس و مدیر عامل سابق ERCOT (شورای قابلیت اطمینان الکتریکی تگزاس) براد جونز (که اخیرا درگذشت) و هیئت اجرایی معاون رئیس جمهور حضور داشت. شان کانل نیروگاه شرکت فناوری لانسیوم مستقر در هیوستون است.

این مقاله مطالعات موردی استخراج‌کنندگان بیت‌کوین را ارائه می‌کند که در برنامه‌های پاسخگویی به تقاضا شرکت می‌کنند و خدمات شبکه در تگزاس ارائه می‌کنند که قابلیت‌های منحصربه‌فرد آنها مانند بارهای انعطاف‌پذیر و قابل کنترل را نشان می‌دهد.

محققان به این نتیجه رسیدند که این نشان می دهد که استخراج کنندگان بیت کوین ممکن است نقش مهمی در پاسخ به تقاضا ایفا کنند، بنابراین از ثبات فنی و اقتصادی شبکه حمایت می کنند.

برخی از ناظران در

در اکتبر 2022، سناتور وارن و شش دموکرات دیگر ERCOT را تحت فشار قرار دادند تا جزئیات میزان مصرف برق عملیات استخراج بیت کوین را مشخص کند. او قبلاً به شرکت استخراج معدنی نیویورک Greenidge Generation حمله کرده بود و در آن زمان مدعی شد که «سرکوب ارزهای رمزنگاری‌شده زیان‌آور محیط‌زیست» به مبارزه با بحران آب و هوا کمک می‌کند.

مارشال لانگ، پیشگام ماینینگ بیت کوین، سناتور وارن را در بازتوییت این روزنامه تگ کرد و افزود: “افرادی که شبکه ها را اداره می کنند می گویند که شما اشتباه می کنید.”

محققان به این نتیجه رسیدند که تأثیر گسترده بیت کوین بر تقاضای جهانی انرژی و تغییرات آب و هوایی “پیچیده باقی می ماند”، اما داده های در حال ظهور نشان می دهد که “اثرات آن ممکن است ظریف تر از آنچه به طور سنتی تصور می شد باشد.”

مرتبط با: استخراج کنندگان بیت کوین به دنبال منابع انرژی جایگزین برای کاهش هزینه ها هستند

مطالعه اخیر دانشگاه کرنل نشان داد که چگونه پروژه های بادی و خورشیدی می توانند از استخراج بیت کوین در مراحل توسعه پیش از تجاری خود سود ببرند.

در ماه جولای، کوین تلگراف گزارش داد که استخراج بیت کوین به لطف نوآوری هایی مانند مزارع خنک کننده آبی و گاز نفتی مرتبط، پایدارتر می شود. علاوه بر این، در ماه سپتامبر گزارش شد که مصرف انرژی پاک بیت کوین از 50 درصد فراتر رفته است.

مجله: موارد استفاده واقعی از هوش مصنوعی در کریپتو، شماره. 1: بهترین ارز برای هوش مصنوعی کریپتو است
نویسنده: Martin Young

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید