نگاه اول: گالری هنری دبی هنرمندان NFT و Web3 را آموزش خواهد داد


دانیلو کارلوچی، بنیانگذار 37xDubai گفت که این گالری از NFT بر اساس نمایشگاه هنری درخت زندگی به عنوان نشانه عضویت استفاده می کند.

گالری هنری 37xDubai که تا پایان اکتبر به روی عموم باز خواهد شد، با هدف آموزش هنرمندان و علاقه مندان به هنر در مورد توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و اکوسیستم گسترده‌تر Web3 از طریق کارگاه‌هایی که پس از افتتاح رسمی در گالری برگزار می‌شود، است.

کوین تلگراف با دانیلو کارلوچی، بنیانگذار شرکت سرمایه گذاری Morningstar Ventures و گالری هنری 37xDubai در مرکز مالی بین المللی دبی (DIFC) صحبت کرد. کارلوچی در مورد اهداف خود برای گالری هنری جدید و اینکه چرا با وجود شرایط فعلی بازار به NFT و Web3 روی آورده اند صحبت کرد.

ابتدا، ببینید کجا NFT ها را در گالری 37xDubai مشاهده کنید. منبع: 37xDubai

به گفته کارلوچی، این گالری «تلاشی برای ترکیب هنر و فناوری در یک مکان» است. مدیر صندوق سرمایه گذاری سنتی تر، گفت که گالری هنری راه Morningstar Venture برای حرکت به سمت هنر دیجیتال خلاقانه و فضای NFT است. او گفت:

ما انواع مختلفی از هنر دیجیتال داریم، اما NFT نیز به نمایش گذاشته شده است. ما نه تنها این NFT های ویژه انتخاب شده را می فروشیم، بلکه به افرادی که از گالری ما بازدید می کنند درباره چیستی NFT ها آموزش می دهیم.

بنیانگذار 37xDubai تاکید کرد که علاوه بر نمایش NFT ها در گالری، از NFT های الهام گرفته شده از اینستالیشن هنری Tree of Life نیز به عنوان نشانه عضویت استفاده می کنند.

بنیانگذار دانیلو کارلوچی (سمت چپ) با ازرا رگوئرا از Cointelegraph در 37xDubai. منبع: جوانا الحمرا

مدیر همچنین گفت که آنها از رویدادها و کارگاه های مختلف مرتبط با پذیرش فناوری Web3 پشتیبانی خواهند کرد. مدیر اظهار داشت که آنها مشاورانی از بایننس NFT و خیریه بایننس برای کمک به آنها در این تلاش ها دارند.

مرتبط با: اولین نگاه به برج بیت کوین در دبی: غول اولین طرح را به اشتراک می گذارد

وقتی از او پرسیده شد که چرا آنها هنوز با احساسات و داده‌هایی که نشان می‌دهد قیمت‌های بازار NFT مانند گذشته نیست، به سمت NFT می‌روند، بنیانگذار اعتقاد خود را به این فناوری ابراز کرد و توضیح داد که چرا این NFT‌ها در گالری متفاوت خواهند بود. کارلوچی گفت که اگرچه آنها یک گالری فقط NFT نیستند، اما به NFT اعتقاد دارند. او تاکید کرد که NFT های موجود در گالری هدف متفاوتی با NFT های ایجاد شده توسط شرکت های فناوری دارند.

اثر هنری 37xTree of Life در گالری هنری دبی. منبع: 37xDubai

برای هنرمندانی که با آنها کار می کنیم و با دقت انتخاب می کنیم. انگیزه خلاق است. او توضیح داد: “آنها می خواهند کاری خلاقانه انجام دهند و از فناوری بلاک چین برای اهداف احراز هویت و شاید گاهی اوقات برای اهداف خلاقانه استفاده کنند، اما انگیزه همیشه خلاقانه است.”

مجله: هنرمند پرکار پیشگام با الهام از تراژدی شخصی – مت کین، خالق NFT


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید