مدیر Web3 می گوید ضمانت های NFT می تواند به پذیرش انبوه فناوری کمک کند


یک سرویس جدید گارانتی NFT می‌گوید که ارائه حفاظت از دارایی‌های دیجیتال جمع‌آوری‌شده می‌تواند به ایجاد «احساس امنیت و اعتماد» و تشویق کاربران جدید کمک کند.

دامنه Web3 اخیراً با بیش از 320 میلیون دلار اکسپلویت توسط هکرها تنها در سه ماهه اول سال 2023، سهم نسبتاً خوبی از آسیب پذیری ها داشته است. برای بسیاری از کاربران، به ویژه کاربران بالقوه، امنیت دارایی های دیجیتال اولویت اصلی است.

یک سرویس تضمینی جدید توکن غیر وفاداری (NFT) از ارائه‌دهنده پرداخت Web3 Wert و سرویس InsurTech Avata به دنبال پر کردن شکاف در امنیت دارایی برای جمع‌آوران فعال و بالقوه است.

بر اساس این اطلاعیه، ضمانت مشارکت برای NFT ها تا 90 درصد از ارزش دارایی های دیجیتالی را برای همه NFT هایی که در اثر هک قرارداد هوشمند به خطر افتاده اند، پوشش می دهد.

کوین تلگراف با جورج باسیلادزه، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Wert صحبت کرد، که گفت چنین راه حلی به پر کردن شکاف اعتماد کمک می کند و در عین حال محافظت لازم را برای طیف وسیعی از کلکسیونرها فراهم می کند.

“[NFT warranties] این حس امنیت و اعتمادی را ایجاد می‌کند که کاربران غیربومی ارزهای دیجیتال را تشویق می‌کند تا با کمترین خطر به فضای Web3 بپیوندند و آن را برای مخاطبان وسیع‌تری جذاب‌تر کند.»

این سرویس در حدود 80 بازار دارایی دیجیتال از جمله بازار NFT KnownOrigin در دسترس خواهد بود. به گفته Basiladze، حفاظت از NFT با 6 درصد هزینه دارایی در خزانه محاسبه می شود و وثیقه به جای ارزش بازار فعلی، به قیمت خرید محاسبه می شود.

مرتبط با: منفعت و سود بلندمدت دلایل اصلی خرید NFT هستند: تحقیقات CoinGecko

Basiladze معتقد است که ارائه خدماتی که درجاتی از محافظت در برابر هک و سرقت را فراهم می کند، به پذیرش انبوه NFT ها و فناوری های Web3 به طور کلی کمک می کند.

در مجموع، هر مصرف‌کننده‌ای که به دنبال ورود به فضای NFT است، می‌خواهد از پول خود محافظت کند و با دادن این احساس امنیت به آنها می‌تواند در سطح عمیق‌تری با ریسک پایین‌تر وارد Web3 شود.

وی خاطرنشان کرد که NFT های با ارزش ویژه، مشابه مجموعه های سنتی و آثار هنری، اغلب توسط سرمایه گذاران جدی خریداری می شوند که بیشتر از کلکسیونرهای معمولی نگران امنیت هستند. گارانتی ها این توانایی را دارند که صنعت را به روی مجموعه داران و سرمایه گذاران حرفه ای بازتر کنند.

یک مطالعه اخیر توسط CoinGecko نشان داد که 25٪ از دارندگان NFT دارای 51 یا بیشتر مجموعه دارایی دیجیتال هستند. برخی مطالعات پیش‌بینی می‌کنند که تراکنش‌های جهانی مرتبط با NFT از 24 میلیون (2022) به نزدیک به 40 میلیون تا سال 2027 افزایش خواهد یافت.

مجله: آیا پروژه های کریپتو باید با هکرها مذاکره کنند؟ شاید


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید