NFT Steez و Victor Solomon در مورد رندر در Web3 و Metaverse چت می کنند


این هفته NFT Steez با هنرمند برنده جایزه ویکتور سولومون در مورد بسکتبال، Metaverse، Web3 و مجموعه منحصر به فرد NFT خود صحبت کرد.

در 2 دسامبر، NFT Steez از Alyssa Expósito و Ray Salmond استقبال می کند چت کرد با ویکتور سولومون تا در مورد سفر خود در ترکیب آثار هنری واقعی با NFT و اینکه چگونه جامعه و فرهنگ اطراف آن را پرورش داده است، صحبت کنند.

کار سلیمان حول بسکتبال متمرکز است، نه فقط موضوع بلکه خود ورزش. به گفته سولومون، الهام‌بخش کار او از اوایل کودکی می‌آمد که می‌خواست هاکی بازی کند، ورزشی که برای او قابل دسترس نبود، و در نهایت کشف بسکتبال، که او متوجه شد سازگارتر بود.

سلیمان گفت:

بسکتبال سکوی بسیار الهام‌بخشی برای من بود زیرا هیچ مانعی برای ورود وجود نداشت.»

سولومون می‌گوید ماهیت باز بسکتبال «یک شباهت باورنکردنی با همه چیزهایی است که در Web3 اتفاق می‌افتد» و در طول اپیزود رابطه همزیستی را توضیح می‌دهد که او هنگام ساخت VesselVerse، بسکتبال Metaverse تجربه کرد.

پر کردن شکاف بین زندگی واقعی و فضاهای دیجیتال

زمانی که از سولومون در مورد عناصر آزادکننده خلقت و تکرار در وب 3 پرسیده شد، سلیمان به ماهیت «طراوت» این فرآیند و همچنین ماهیت «طراوت بخش» توانایی خلق چیزهایی اشاره کرد که در زندگی واقعی وجود ندارند، مانند « سیاره ای درون یک توپ بسکتبال توخالی.” وارد کردن عناصر فیزیکی به تصاویر دیجیتال و کامپوزیت ها

طبیعی بود که سلیمان مجموعه ای ایجاد کند و جامعه ای دور او جمع شود. تجربه گسترده او در دنیای هنر سنتی به او بینش و ساختار مشابهی در نحوه راه اندازی مجموعه های دیجیتالی داده است.

VesselVerse با الهام از سایر پروژه‌های NFT، مانند مجموعه دیجیتالی Solomon Nouns، مشابه قطعات واقعی خود به جز به‌عنوان «کشتی» یا در حراج بسکتبال ساعتی فروخته می‌شود.

برخلاف اینستالیشن‌های فیزیکی یا قطعاتی که در یک گالری به نمایش گذاشته می‌شوند، Solomon خاطرنشان کرد که ایجاد در Web3 به شرکت‌کنندگان و مجموعه‌داران به‌جای تجربه‌ای یک‌باره، حرف‌های گسترده‌تر و گسترده‌تری در جهت کارشان ارائه می‌دهد.

مربوط: گورو Comic-Con توضیح می دهد که چرا داستان سرایی یک عنصر کلیدی برای پروژه های موفق NFT است

قفل همکاری در یک جامعه را باز کنید

در مورد Web3 و Metaverse، اصل کلیدی در هر پروژه یا اکوسیستم موفق، جامعه ای است که آن را احاطه کرده و با آن می سازد. سولومون توصیف کرد که چقدر “هیجان انگیز بود که بتوانیم شانه به شانه یک جامعه در حال رشد کار کنیم” که در آن مجموعه داران مختلف “یک انجمن آزاد برای بازدید مداوم، بحث و ارزیابی جهت پروژه” فراهم کردند.

Solomon به جای اینکه از علنی کردن مسائل اجتناب کند، جنبه‌های غیرمتمرکزتری از ایجاد جامعه و باز کردن قفل در Web3 را پذیرفته است. سلیمان گفت:

آنچه برای من به عنوان یک بنیانگذار جذاب است، باز کردن این فرصت است تا همه بتوانند نظر خود را بیان کنند.

به گفته سولومون، کنار هم قرار گرفتن Web2 و Web3 بر چیزی که او به عنوان “یک بازگشایی بزرگ” می‌داند، تاکید کرد. همانطور که او توضیح داد، ماهیت مشارکتی و “روح جامعه” چیزی نبود که او نتواند در کار فیزیکی خود تجربه و “انرژی بخش” کند.

بزرگترین چالشی که Solomon در حال حاضر با آن مواجه است، آموزش مجدد بخشی از اکوسیستم است که ممکن است تجربیات بدی در بازار ارزهای دیجیتال و NFT داشته باشد. با این حال، سولومون استدلال می‌کند که ارزش این زحمت را دارد زیرا وعده Web3 بسیار بیشتر از هر تجربه منفی است.

برای شنیدن بیشتر از چت، آن را روشن کنید و برای گوش دادن به قسمت کامل NFT Steez بروید و فراموش نکنید که تقویم خود را برای قسمت بعدی در تاریخ 16 دسامبر ساعت 12:00 ET تیک بزنید.

دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان‌شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسندگان است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.
نویسنده: Alyssa Exposito

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید