NFT Steez و مدیر عامل Cryptoys در مورد آینده اسباب بازی ها و سرگرمی ها در Web3 بحث می کنند

NFT Steez و مدیر عامل Cryptoys در مورد آینده اسباب بازی ها و سرگرمی ها در Web3 بحث می کنند


NFT Steez با مدیر عامل Cryptoys، Will Weinraub درباره آینده اسباب‌بازی‌ها، سرگرمی‌ها و بازی‌ها در بازی‌های مبتنی بر بلاک چین گپ می‌زند.

NFT Steez این هفته با Will Weinraub بنیانگذار Cryptoys ملاقات کرد تا در مورد نقش فعلی بازی ها و اسباب بازی ها از نظر توکن های غیرقابل تغییر (NFT) و ادغام آنها با Web3 به عنوان یک کل صحبت کند.

Weinraub معتقد است که عمل بازی “به کودکان محدود نمی شود” و ما به عنوان بزرگسالان “خواهان عنصر بازی در طول زندگی هستیم”. به گفته Weinraub، “بازی تکامل یافته است” با توسعه تکنولوژی. NFT ها بر این لایه مالکیت از طریق بازی، به ویژه در فضای بازی تأکید کرده اند.

Weinraub و Cryptoys این نظریه را مطرح می کنند که “بزرگسالان به دنبال راه هایی هستند تا دوباره احساس کودکی کنند.” Weinraub که این سوال را در اولویت قرار می دهد که “بازی چگونه تکامل می یابد”، می گوید که این اصل اساسی تجربه او در تکامل بازی است.

از چهره‌های اکشن گرفته تا تماشای بچه‌هایش که در Roblox دنیای مجازی می‌سازند، واینراب تاکید کرد که اینترنت تا چه حد به تکامل در بازی‌ها و بازی‌ها سرعت بخشیده است. به گفته Weinraub، بازیکنان دیگر در محدوده محله یا موقعیت جغرافیایی خود محبوس نیستند.

Weinraub تاکید کرد که محتوای بازی “بسیار بسیار متفاوت” است و بدون توجه به موانع جغرافیایی، بیشتر به “بازی اجتماعی” متمایل است تا بازی‌های دهه‌های گذشته.

وقتی از واینراب در مورد نگرانی های او در مورد سطح راحتی کودکان و بزرگسالان جوان در تعاملات دیجیتالی آنها در مقابل تعاملات اجتماعی واقعی پرسیده شد، اعتراف کرد که این وضعیت وجود دارد. با این حال، او گفت: “در حالی که می تواند برخی افراد را تحت تاثیر قرار دهد، می تواند برخی دیگر را تقویت کند.”

Weinraub پیشنهاد می کند که تکامل بازی به سمت “بازی اجتماعی” بیشتر تغییر کرده است و می تواند برای “بهبود مهارت های ارتباطی” از بسیاری جهات طراحی شود.

آینده بازی و ارز دیجیتال

وقتی از واینراب در مورد نقشی که ارزهای رمزنگاری شده درون بازی و توکنومیکس در بازی‌های بلاک چین ایفا می‌کنند، پرسیدند، گفت که قاطعانه معتقد است که اینها “پایه مهم بازی‌های بلاک چین هستند.”

زمانی که مدل‌های بازی به برد برای اولین بار ایجاد و آزمایش شدند، سطحی از “شوق” نشان داده شد و واینراب برای اولین بار از پیشگامانی که در این آب‌های ناشناخته حرکت می‌کردند تمجید کرد. این صنعت احتمالاً در سال آینده “زمین بسیار حاصلخیزی” ایجاد خواهد کرد و واینراب معتقد است که در نهایت “اقتصادهای مبتنی بر توکن و بازی‌ها به روشی بسیار سالم‌تر و پایدارتر از سر گرفته خواهند شد.”

مربوط: بنیانگذار Crypto Unicorns می گوید که بازی P2E در یک “مرحله بلوغ” طولانی است.

Weinraub با بحث در مورد توکن‌های درون بازی و استفاده کنونی از آن‌ها، خاطرنشان کرد که «وضعیت فعلی اقتصاد Web3 مبتنی بر توکن‌سازی است». Weinraub توضیح داد که این “بسیار مهم و واقعی” است زیرا به نسل بعدی مربوط می شود که توکنیزاسیون و مالکیت را پذیرفته و در تعامل است.

برای شنیدن بیشتر از چت، آن را روشن کنید و به قسمت کامل NFT Steez گوش دهید و حتما صفحه پادکست جدید Cointelegraph را در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn ببینید.
نویسنده: Alyssa Exposito

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉