استارت‌آپ NFT Rario پس از 120 میلیون دلار سرمایه در سال گذشته، بنیان‌گذاران خود را از دست داد: گزارش


بر اساس این گزارش، برخی از نقش ها نیز به عنوان بخشی از تلاش های گزارش شده برای بازسازی در راریو حذف می شوند.

Rario، یک پلتفرم مبتنی بر Polygon که توکن‌های تغییرناپذیر مرتبط با کریکت (NFT) را منتشر می‌کند، طبق گزارش‌ها، شرکت را پس از دو سال از زمان تأسیسش ترک کرده است.

TechCrunch در 8 سپتامبر گزارش داد که بنیانگذاران Rario، از جمله مدیر عامل Rario Ankit Wadhwa و مدیر ارشد فناوری Sunny Bhanot، به عنوان سرمایه گذار در استارتاپ اخراج می شوند تا کنترل بیشتری بر پلتفرم داشته باشند.

مدیر عامل Rario Ankit Wadhwa (چپ) و CTO Sunny Bhanot (راست). منبع: TechCrunch

بر اساس این گزارش، Dream11، پلت فرم ورزشی فانتزی برتر هند و بزرگترین حامی Rario نیز اخراج می شود. در این گزارش آمده است که برخی از نقش ها نیز به عنوان بخشی از دیگر تلاش های بازسازی در راریو حذف شدند.

به غیر از Dream11، راریو همچنین دارای سرمایه گذاران برجسته ای مانند شرکت سرمایه گذاری جهانی و اسطوره کریکت ساچین تندولکار است. در آوریل 2022، پلتفرم کریکت NFT 120 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری سری A جمع آوری کرد و ادعا کرد که در آن زمان با 900 بازیکن کریکت بیشترین سهم را از حقوق NFT کریکت داشت.

در صورت تایید، آخرین تغییرات راریو در زمانی رخ می‌دهد که شرکت مادر Dream11، Dream Sports، تلاش می‌کند تا هزینه‌های این شرکت را کاهش دهد. طبق گزارش TechCrunch، Dream Sports در حال حاضر در حال مذاکره برای بسیاری از قراردادهای مجوزی است که Rario برای کاهش هزینه ها امضا کرده است.

مرتبط با: گوگل از 15 سپتامبر اجازه تبلیغات برای بازی های NFT را می دهد

در زمان نگارش این مقاله، تغییرات گزارش شده در پروفایل لینکدین مدیران منعکس نشده است. Rario و Dream11 بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

Rario در سال 2021 با ماموریت ایجاد مجموعه های دیجیتال کریکت و کمک به طرفداران در تعامل به عنوان یک جامعه آنلاین تاسیس شد. این شرکت اعلام کرد که تا آوریل 2021 50000 NFT به طرفداران ورزش در 20 کشور فروخته است.

برخی از لیگ‌های کریکت که توسط راریو امضا شده‌اند عبارتند از کریکت استرالیا، اتحادیه کریکت‌های استرالیا، لیگ برتر کارائیب، لیگ برتر لانکا و لیگ T10 لیگ کریکت لیگ Abu Dhabi.

مجله: فروپاشی NFT و منیت هیولا در نمایشگاه جدید موراکامی برجسته می شود


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید