پروژه NFT نظرات توییتر چینی را با استناد به نیاز به “توسعه آمریکای شمالی” مسدود می کند.


هنرمند NFT SHHAN قبلاً به کاربران گفته بود که در چت انجمن خود “به انگلیسی تغییر کنند” و این چت تا حد زیادی دنبال نشده است.

طبق یک توییتر پیام SHHAN، خالق Mimic Shhans، مجموعه ای از نشانه های غیر وفاداری گربه های سیاه (NFT) برای 11 دسامبر، توضیح داد که چرا پست های کاربران را در صفحات اجتماعی جامعه که به زبان چینی نوشته شده اند مسدود کرده است. این اقدام پس از آن صورت می گیرد که کاربران اقدامات جدید را به عنوان تبعیض آمیز محکوم کردند. به گزارش SHHAN، مستقر در کره جنوبی، که یک پست چین برای رسیدگی به این موضوع ایجاد کرد:

“چون من قبلاً در توییتر و Discord اعلام کردم که تیم من در تلاش است وارد بازار آمریکای شمالی شود. به همین دلیل به همه توصیه کردم هنگام پاسخ دادن به پست های توییتر از انگلیسی استفاده کنند. چرا این کار را انجام می دهم؟ زیرا وقتی با صاحبان آمریکای شمالی صحبت می کنم. [of our NFTs]آنها به ما گفتند که نظرات در صفحه توییتر Mimic تقریباً به طور کامل به زبان چینی است، بنابراین برای آنها بسیار دشوار است که فرهنگ جامعه Mimic را احساس کنند.”

SHHAN فاش کرد که قبلاً به کاربران انجمن Discord توصیه کرده بود که انگلیسی صحبت کنند، اما “اکثریت قریب به اتفاق مردم از آن پیروی نمی کنند.” این هنرمند بعداً تکرار کرد که بازارهای مصرف اروپا و آمریکای شمالی را برای Shhan Metaverse آینده به نام “Shhanverse” حیاتی می‌داند و آرزو کرد کاربران برای صحبت در مورد این پروژه به انگلیسی بین‌المللی‌تر روی آورند.

Mimic Shhans که در اکتبر راه اندازی شد، دارای NFT های «گربه سیاه سرگرم کننده» است که لباس های مختلفی پوشیده و بر روی بلاک چین اتریوم ساخته شده اند. SHHAN توضیح داد که این مجموعه در چین بسیار محبوب است و اکثریت قریب به اتفاق صاحبان NFT در این کشور قرار دارند. این پروژه در حال حاضر دارای 2001 دارنده در OpenSea است که از زمان آغاز به کار آن، 285 اتر (ETH) در حجم مبادلات تجاری بوده است.
نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید