پلتفرم NFT Enjin چنگال پاراچین Polkadot Efinity را به شبکه اصلی جدید منتقل می کند


Enjin مدیر ارشد فناوری Witek Radomski گفت که هدف بلاک چین جدید تشویق خلاقیت با تسهیل ایجاد و استقرار آسان و مقرون به صرفه NFT است.

پروتکل Fungible-token (NFT) Enjin انتقال خود را به یک شبکه اصلی جدید به نام “Enjin Blockchain” با هدف پیشبرد پذیرش Web3 اعلام کرده است. پس از مهاجرت، پاراچین Polkadot به نام Efinity نیز وارد بلاک چین جدید شد.

در اطلاعیه ارسال شده به کوین تلگراف، تیم Enjin تاکید کرد که Enjin Blockchain با سایر راه حل های بلاک چین مبتنی بر قراردادهای هوشمند متفاوت خواهد بود. به گفته انجین، عملکردهایی مانند ایجاد و انتقال NFT در کد زیربنایی بلاک چین ادغام خواهند شد.

جدای از اینها، بلاک چین نیز ویژگی های جدیدی را معرفی کرد. این شامل «مخازن سوخت» است که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد به هزینه‌های تراکنش‌های کاربر یارانه بدهند، و «حساب‌های جداگانه» که به کاربران اجازه می‌دهد با پروژه‌ها با استفاده از بلاک چین بدون دانلود نرم‌افزار کیف پول خاصی تعامل داشته باشند.

به عنوان بخشی از اعلامیه، تیم همچنین به جامعه خود اطلاع داد که پاراچین پولکادوت Efinity نیز وارد شبکه اصلی جدید شده است. آن را “Efinity Matrixchain” می نامند و از مهاجرت برای کاربران فعلی خود پشتیبانی می کند.

مرتبط با: در اینجا نحوه ذخیره سازی رمزنگاری در NFT ها توسط توسعه دهندگان آمده است

بنیانگذار Enjin و مدیر ارشد فناوری Witek Radomski گفت که راه اندازی Enjin Blockchain با هدف ایجاد خلاقیت از طریق آسان کردن و مقرون به صرفه تر کردن آن برای هر کسی برای ساخت و استقرار NFT است. رادومسکی توضیح می دهد:

بلاک چین انجین ایجاد و توزیع انبوه NFT ها را برای همه مقرون به صرفه و قابل دسترس می کند. […] هدف ما چیزی کمتر از ایجاد انقلابی در بازی، مالکیت و هویت آنلاین نیست.

مدیر مالی Enjin، اسکار فرانکلین تان، همچنین اظهار داشت که NFTها و اموال دیجیتال سنگ بنای آنچه او به عنوان “موج بعدی بازی” توصیف می کند خواهد بود که با پیشرفت در هوش مصنوعی، واقعیت افزوده و واقعیت مجازی تقویت می شود. به همین دلیل است که Enjin قصد دارد برای حمایت از این “انفجار محتوا” جدید آنجا باشد.

از سوی دیگر، وثیقه بلوچی شروع به کمک به تثبیت وام های NFT کرده است. پروتکل NFT Paraspace، در بیانیه اخیر به Cointelegraph، تاکید کرد که اگرچه بیش از 280 میلیون دلار وام NFT جمع آوری کرده است، این پروتکل هیچ بدهی مشکوکی ندارد و تنها 16 مورد انحلال NFT دارد. به گفته تیم او، موفقیت خود را مدیون قاعده‌ای است که فقط اجازه می‌دهد از NFT‌های بلوچی به عنوان وثیقه استفاده شود.

NFT Builder: 10 هنرمند برتر رمزارز ترور جونز در مورد ثروتمند شدن، اصلاح و ثروتمند شدن دوباره


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید