بازار NFT LookRare V2 را راه اندازی کرد که هزینه ها را از 2٪ به 0.5٪ کاهش می دهد.


نسخه قبلی بازار توکن غیرقابل تعویض تا 13 آوریل 2023 بازنشسته خواهد شد.

بر اساس اعلامیه 6 آوریل این شرکت، LookRare، بازار توکن قابل تعویض (NFT) آن را به نسخه 2 ارتقا داده است، هزینه ها را تا 75 درصد کاهش داده و بسیاری از ویژگی های دیگر را پیاده سازی کرده است.

پلتفرم LookRare نسخه 1 برای هر تراکنش 2٪ شارژ می شود. این میزان در نسخه 2 به 0.5% کاهش یافت. علاوه بر این، V2 قراردادهای کارآمدتری در مصرف گاز دارد و به کاربران این امکان را می دهد که در مقایسه با نسخه قبلی برنامه حدود 30 درصد در هزینه های گاز صرفه جویی کنند.

این شرکت اعلام کرد که در نسخه 2، اکثر فروشندگان اتر (ETH) را به جای Wrapped Ether (WETH) برای فروش می خرند و اگر کاربر بخواهد چندین تراکنش را به صورت همزمان انجام دهد، قراردادهای هوشمند اجازه خرید و فروش انبوه سفارشات را می دهد. علاوه بر این، تجمیع‌کنندگان اکنون می‌توانند گیرنده‌های سفارشی را پیاده‌سازی کنند و به کاربران این امکان را می‌دهند که NFT را با یک کیف پول بخرند و آن را به دیگری ارسال کنند.

فروشندگان می توانند NFT های خود را برای فروش به قیمت های رمزی به جای اتریوم، از جمله قیمت ثابت دلار آمریکا که بر حسب اتریوم معادل قابل پرداخت است، ارائه دهند.

این تیم در یک پست جداگانه در 7 آوریل گفت که LookRare V1 منسوخ خواهد شد. در 12 آوریل، بخش ظاهری برنامه دیگر به کاربران اجازه نخواهد داد که حراج های نسخه 1 را از طریق API جمهوری ارسال کنند. در 13 آوریل، تمام حراج های V1 موجود در ساعت 10:00 UTC از وب سایت حذف خواهند شد و قراردادهای هوشمند از طریق یک عملکرد مدیریت در ساعت 11:00 UTC غیرفعال خواهند شد.

مرتبط با: جمع‌کننده NFT چشم‌های تاری 30 درصد افزایش قیمت تا ماه مارس در میان اشتیاق هوا دراپ

واکنش‌ها به این اعلامیه عمدتا مثبت بود، زیرا بسیاری از کاربران LookRare معتقد بودند که ویژگی‌های جدید چالشی قوی برای رقبایی مانند Opensea و Blur ایجاد می‌کند.

با این حال، همه متقاعد نشده اند که LookRare V2 به اندازه کافی تغییر خواهد کرد تا کاربران سایر پلتفرم ها را تحت تاثیر قرار دهد. برخی از کاربران هنوز V2 دارند ناموفق ارائه مشوق های نشانه ای خوب یا برای دادن اجازه مجموعه های کافی برای فهرست کردن

LookRare زمانی که تصمیم به حذف کپی رایت خلاقانه خود در اکتبر گرفت، با بحث‌هایی مواجه شد. با این حال، NFT نیز از رونق اخیر در قیمت توکن سود برده است.
نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید