سرمایه گذار NFT به طور تصادفی CryptoPunk را سوزاند: خبرنامه Nifty، 22 تا 28 مارس


یک سرمایه‌گذار NFT با ارسال اشتباه دارایی به یک آدرس در حال سوخت در حالی که سعی می‌کرد آن را برای استقراض پول بسته‌بندی کند، CryptoPunk خود را برای همیشه از گردش خارج کرد.

در انتشار خبری این هفته، ثبت اختراع سونی برای یک چارچوب توکن غیرقابل تغییر (NFT) برای بازی‌ها و اینکه چگونه مدیران معتقدند Grand Theft Auto (GTA) و توسعه‌دهندگان Minecraft می‌توانند نظر خود را در مورد فناوری بلاک چین تغییر دهند را بخوانید. دریابید که چگونه یک کلکسیونر NFT هنگام تلاش برای قرض گرفتن پول، به طور تصادفی CryptoPunk به ارزش 135000 دلار را سوزاند و بدانید که دیزنی طبق گزارشات، بخش متاورس خود را اخراج کرده است. در همین حال، وزارت خزانه داری اعلیحضرت در بریتانیا پروژه Royal Mint NFT را رها کرده است.

سونی جریان‌های NFT را در چندین پلتفرم بازی ردیابی می‌کند و حق ثبت اختراع خود را فاش می‌کند

سونی اخیرا پتنتی را برای چارچوب انتقال NFT در چندین پلتفرم بازی به ثبت رسانده است. این افزوده جدید به آماده سازی سونی برای ورود رمزارزها، NFT ها را در گیم پلی ادغام می کند. با این کار، NFT ها می توانند به پوسته یا سایر توابع و آیتم های درون بازی تبدیل شوند.

این پتنت نشان داد که مالکیت NFT ها می تواند به سایر کاربران نهایی در پلتفرم های مختلف منتقل شود و به کاربران پلی استیشن 5 این امکان را می دهد تا در هنگام اجرا از NFT ها در بازی ها استفاده کنند.

ادامه مطلب…

مدیران GameFi: Minecraft و GTA هنوز می‌توانند تنظیمات خود را در بلاک چین تغییر دهند

در نوامبر 2022، توسعه دهندگان GTA، Rockstar Games اعلام کردند که سرورهای طرفداران GTA V دیگر نمی توانند از NFT استفاده کنند. با وجود این، بسیاری از مدیران در فضای Web3 امیدوارند که توسعه دهندگان بازی نظر خود را در مورد فناوری بلاک چین تغییر دهند.

Grant Haseley، مدیر اجرایی شرکت توسعه بازی‌های Web3 Wagyu Games، به Cointelegraph گفت که استودیوهای AAA زمانی که یک داستان موفقیت‌آمیز وجود داشته باشد، نظر خود را تغییر خواهند داد. او گفت: «فقط یک بازی Web3 طول می کشد تا منفجر شود تا بقیه پرواز کنند.

ادامه مطلب…

سرمایه گذار NFT به طور تصادفی 135000 دلار در CryptoPunk سوزاند در حالی که سعی می کرد پول قرض کند.

یک سرمایه گذار تلاش کرد تا فرآیند پیچیده بسته بندی NFT را طی کند و در نهایت یک CryptoPunk به ارزش حدود 135000 دلار را سوزاند. به گفته براندون رایلی، جمع‌آورنده NFT، او NFT را برای قرض گرفتن نقدینگی از آن دسته‌بندی می‌کرد. با این حال، همه چیز طبق برنامه پیش نرفت.

سرمایه‌گذار NFT در حین پیگیری فرآیند بسته‌بندی با آدرسی برخورد کرد و با این باور که بخشی از مراحلی است که باید انجام دهد، NFT را به آنجا فرستاد. با این حال، گردآورنده بعداً متوجه شد که آدرس یک آدرس نوشتن است و CryptoPunk را برای همیشه از گردش حذف کرد.

ادامه مطلب…

طبق گزارش‌ها، دیزنی در حال حذف بخش متاورز خود است

دیزنی به عنوان بخشی از طرح های بازسازی خود که شامل اخراج 7000 کارمند و کاهش 5.5 میلیارد دلاری هزینه ها می شود، با بخش متاورس خداحافظی می کند. بر اساس گزارشی در وال استریت ژورنال، اعضای بخش متاورس این شرکت قرارداد کاری جدیدی نخواهند داشت.

این قسمت در فوریه 2022 در تلاشی توسط غول سرگرمی برای یافتن راه‌های جدیدی برای تعامل با مخاطبان خود از طریق داستان‌های مختلف ساخته شد. جدای از آن، این شرکت همچنین سعی کرده است که فناوری متاورس را در شرط بندی ها ادغام کند. با این حال هنوز هیچ پیشرفتی گزارش نشده است.

ادامه مطلب…

وزارت خزانه داری بریتانیا طرح های رویال ضرابخانه NFT را کنار می گذارد

وزیر اقتصاد خزانه‌داری بریتانیا از برنامه‌های خود برای راه‌اندازی رویال Mint NFT، ابتکاری برای ایجاد NFT‌های تحت حمایت دولت برای تبدیل بریتانیا به یک مرکز جهانی برای فناوری دارایی‌های رمزنگاری شده، کنار گذاشته است.

این پروژه ابتدا قرار بود در سال 2022 راه اندازی شود، اما نتوانست ضرب الاجل مورد انتظار را برآورده کند. اندرو گریفیث، وزیر اقتصاد خزانه داری آمریکا، خاطرنشان کرد که اگرچه این پروژه کنار گذاشته شده است، اما این پیشنهاد همچنان تحت بررسی خواهد بود.

ادامه مطلب…

پادکست NFT STEEZ COINTELEGRAPH را کنترل کنید

از شما برای خواندن این خلاصه از برجسته ترین تحولات هفته در زمینه NFT سپاسگزاریم. چهارشنبه آینده برای گزارش ها و بینش های بیشتر در مورد این زمینه فعال در حال توسعه بازگردید.


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید