شاخص NFT عملکرد معاملات کیف پول کلکسیونرها را رتبه بندی می کند

شاخص NFT عملکرد معاملات کیف پول کلکسیونرها را رتبه بندی می کند


این تیم گفت که ابزار جدید این پتانسیل را دارد که به وام دهندگان کمک کند تا به راحتی ارزیابی کنند و تعیین کنند که آیا نیاز به قرض دادن کیف پول دارند یا خیر.

از آنجایی که معاملات در بازار نزولی به طور فزاینده ای دشوار می شود، یک پلتفرم توکن بی سابقه (NFT) با هدف کاهش بار معامله گران و کمک به مجموعه داران موفق کمک می کند تا نگاه دقیق تری به استراتژی خود داشته باشند.

در اطلاعیه ارسال شده به کوین تلگراف، پلتفرم NFT Upshot اعلام کرد که Upshot GMI را راه اندازی کرده است، ابزاری که کیف پول ها را بر اساس عملکرد تراکنش های NFT امتیاز می دهد و طبقه بندی می کند. GMI با الهام از زبان عامیانه رمزنگاری WAGMI، در اصل به معنای “موفق خواهد بود” است، زیرا تحلیل می کند که کدام کیف پول ها این کار را بر اساس داده های موجود در بلاک چین انجام می دهند.

نمونه ای از نتایج یک آدرس کیف پول. منبع: نتیجه گیری

به گفته نیک امونز، مدیرعامل Upshot، این شاخص کیف پول ها را با در نظر گرفتن درآمدهای تحقق یافته و تحقق نیافته، تعداد تراکنش ها، حجم، NFT ها و NFT های ممتاز و سن کیف پول تجزیه و تحلیل می کند. او توضیح داد:

ما از نزدیک فعال ترین کیف پول های NFT را در سراسر جامعه زیر نظر داریم تا روندها را تجزیه و تحلیل کنیم و تصویر واضحی از اینکه چه کسی برنده و چه کسی بازنده است به دست آوریم.

این تیم ادعا کرد که این ویژگی جدید می تواند به معامله گران کمک کند تا ببینند که کدام کیف پول ها را از نظر استراتژی معاملاتی خود تقلید کنند. علاوه بر این، تیم تاکید کرد که این ابزار به طور بالقوه می تواند به وام دهندگان کمک کند تا ارزیابی کنند و تعیین کنند که آیا نیاز به وام دادن به یک آدرس کیف پول خاص دارند یا خیر.

الان رای بدهید!

مربوط: NFT Steez و یکی از بنیانگذاران Lukso پیامدهای خودمختاری دیجیتال را در Web3 بررسی می کنند.

در همین حال، با ادامه تکامل متاورژن، لمس و بو مانند چیز بزرگ بعدی به نظر می رسد که در واقعیت مجازی (VR) ادغام می شود. در نمایشگاه Consumer Electronics (CES) 2023، شرکت‌های مختلف متمرکز بر متاورس محصولات جدید خود را به نمایش گذاشتند که ویژگی‌های جدیدی را اضافه می‌کنند که از حس بویایی و لامسه به تجربه واقعیت مجازی بهره می‌برد.

از سوی دیگر، با ادامه زمستان کریپتو، بازار NFT SuperRare اعلام کرده است که 30 درصد از کارکنان خود را اخراج خواهد کرد. مدیر عامل شرکت، جان کرین، اعلام کرد که شرکت در دوره صعودی قبلی بیش از حد استخدام کرده است.


نویسنده: Ezra Reguerra

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉