کره جنوبی NFTها و CBDCها را از تعهد بهره کریپتو مستثنی می کند


کاربرانی که دارایی‌های دیجیتال را به صرافی‌های کره جنوبی واریز می‌کنند، حق دریافت سود بابت پولی که سپرده‌گذاری می‌کنند، خواهند بود.

کمیسیون خدمات مالی تنظیم کننده کره جنوبی (FSC) اطلاعیه ای صادر کرده است که در آن تاکید شده است که تا جولای 2024، سرمایه گذاران دارایی دیجیتال باید هنگام واریز وجوه خود در صرافی سود دریافت کنند. با این حال، این دستورالعمل بیان کرد که توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) از قانون مستثنی هستند.

در 10 دسامبر، رسانه های محلی گزارش دادند که FSC قصد دارد چنین دستورالعمل قانونی را منتشر کند. با وجود حذف NFT ها، تنظیم کننده اشاره کرد که ممکن است استثناهایی وجود داشته باشد. بر اساس این گزارش، توکن‌ها می‌توانند در طبقه‌بندی دارایی‌های مجازی گنجانده شوند، حتی اگر به عنوان NFT طبقه‌بندی شوند، به عنوان روش‌های پرداخت عمل کنند و در مقادیر زیاد منتشر شوند. در این مورد، دارایی‌ها می‌توانند به طور بالقوه برای بهره در هنگام سرمایه‌گذاری در بازارهای سهام واجد شرایط شوند.

رگولاتور کره جنوبی علاوه بر طبقه بندی دارایی های مجازی، روش رسیدگی به سپرده های کاربران را برای اپراتورهای دارایی مجازی نیز تعیین کرده است. در این اطلاعیه تاکید شده است که صرافی‌ها باید سپرده‌های کاربران و دارایی‌های خود را جدا کرده و به بانک بسپارند. علاوه بر این، 80٪ از سکه ها باید در یک کیف پول سرد نگهداری شوند.

ادامه مطلب


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید