یکی از بنیانگذاران برنامه NFT Rebase توسط شریک خود به “سرکش” متهم شد


یکی از شرکای ظاهری یکی از بنیانگذاران Rebase ادعا می کند که او از شرکت اخراج شده و وجوه او از یک کیف پول رمزنگاری مشترک منتقل شده است.

Rebase، یکی از بنیانگذاران پروژه توکن غیرقابل تعویض (NFT)، با شکایت شریک ظاهری خود به اتهام “سرکش” بودن با سرقت 2 میلیون دلار از یک کیف پول رمزنگاری مشترک و ظاهراً اخراج یکی از بنیانگذاران از شرکت روبرو است.

پرونده ای در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در کالیفرنیا در 17 آوریل توسط کریستوف گاگاکی، که می گوید آنها یکی از بنیانگذاران Rebase هستند، هشت شکایت جداگانه علیه ادموند تروونگ، یکی دیگر از بنیانگذاران این شرکت، ارائه کرد.

Gagacki به دنبال محاکمه هیئت منصفه برای نقض قرارداد، نقض وظیفه امانتداری، افترا و نقض علامت تجاری است.

در حالی که مشخص نیست دقیقا چه زمانی رابطه حرفه ای بین این دو بدتر شد، گاگاکی ادعا کرد که ترونگ در 27 اکتبر 2022 با اختلاس 2 میلیون دلار در کیف پول جداگانه ای که تحت مالکیت و کنترل تروونگ است، قرارداد مشارکت را نقض کرد.

Gagacki ادعا می کند که 50٪ از وجوه را در اختیار دارد و می گوید که Truong از دادن کلیدهای خصوصی کیف پول دیجیتال به او خودداری کرده است.

بایگانی ادعا می کند که Troung او را با معرفی خود به اشخاص ثالث به عنوان “تنها مالک” و “تصمیم گیرنده” برای Rebase از کسب و کار اخراج کرده است.

گاگاچی همچنین ادعا می کند که ترونگ اظهار داشت که گاگاچی دیگر در شرکت “کار نمی کند” پس از اینکه اوضاع “کمی از کنترل خارج شد”. حساب لینکدین Gagacki سابقه استخدام در Rebase را فهرست نمی کند.

همچنین گفته می شود که ترونگ در چندین معامله احتمالی که گاگاچی برای شرکت روی آن کار می کرد، «عمداً مداخله» کرده است، علاوه بر این، چندین اظهارات توهین آمیز درباره گاگاکی در تماس های تجاری شرکت ارائه کرده است.

گاگاچکی ادعا می کند که این اظهارات “تأثیر فاجعه بار” بر شهرت او داشته است.

یکی از این معاملات مربوط به بلا حدید مشهور آمریکایی بود که در پروژه Cy-B3lla NFT شرکت شرکت داشت اما بعداً پس از اینکه دو شریک تجاری متوجه شدند که آنها رودررو شده اند از همکاری بیشتر خودداری کرد.

تروونگ همچنین یک حساب توییتر مربوط به مجموعه NFT حدید را که به ادعای او دارای حقوق علامت تجاری با شرکت دیگر گاگاکی، IOVO AG است، توقیف کرده است:

“[Truong] حساب‌های توییتر @REBASEgg و @cybellaxyz نیز توقیف شدند. بخصوص، [Truong] رمز عبور این حساب ها را تغییر داده است و به طور فعال دسترسی آقای گاگاچکی را مسدود می کند.

ادعای دیگری که Gagacki به آن اشاره کرد، پیگیری غیرمجاز Truong برای صدور یک توکن Rebase در راه حل مقیاس‌پذیری لایه ۲ اتریوم Arbirtrum بود.

مرتبط با: موجی از دعوای حقوقی به فضای NFT که مشکلات کپی رایت فراوان است

در پرونده توضیح داده شده است که اگر یک توکن صادر شود، می تواند عواقب جدی برای Rebase داشته باشد:

“اگر یک توکن برنامه Rebase در هر صرافی اصلی ارز دیجیتال فهرست شده باشد، ارزش بازار توکن هایی که در شبکه Arbitrum چاپ و در دسترس عموم قرار می گیرند می تواند به چندین برابر ارزش دور آخر برنامه Rebase یعنی 150,000,000 دلار برسد.”

طبق حساب توییتر این شرکت، Rebase در تاریخ 21 آوریل در Arbitrum یکپارچه خواهد شد:

ارزش 150 میلیون دلاری این شرکت از طریق سرمایه گذاری خطرپذیر از سوی Animoca Capital، Anti Fund Investment Fund، LLC، Defiance Capital و شرکت ورشکسته Three Arrows Capital حاصل شد.

Cointelegraph با Gagacki، Truong و Rebase تماس گرفت اما پاسخ فوری دریافت نکرد.

مجله: از هر 10 فروش NFT، 4 مورد جعلی است: یاد بگیرید علائم تجارت شستشو را تشخیص دهید
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *